- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 15
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 174 cm
- Foot
- Right
- Country
- Benin
Transfer value: €5m
Highest: €5m (3 feb 2026)- 26 jul 2025: Grenoble Foot 38 to Göztepe, €850k
- 3 feb 2026: Göztepe to Beşiktaş, €5m
Speler Stats
- Squawka Score 74%
- Appearances 9
- Minutes 636
- Doelpunten 1
- Assists 5
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 1,7 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,7 | 0,1 |
| Conversion | 8,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,4 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 5 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,4 |
| Recoveries | 30 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,9 |
| Fouled | 5 | 0,7 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 71 | 10,1 |
| Duels won | 27 | 3,8 |
| Duels won % | 38,0 | – |
| Aerials won | 7 | 1,0 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 347 | 49,1 |
| Pass accuracy | 84,7 | – |
| Key passes | 12 | 1,7 |
| Chances created | 17 | 2,4 |
| xA | 1,7 | 0,2 |
- Squawka Score 74%
- Appearances 9
- Minutes 636
- Doelpunten 1
- Assists 5
- Shooting Accuracy 25%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 1,7 |
| On target | 3 | 0,4 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 25,0 | – |
| xG | 0,7 | 0,1 |
| Conversion | 8,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,4 |
| Interceptions | 3 | 0,4 |
| Clearances | 5 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,4 |
| Recoveries | 30 | 4,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 6 | 0,9 |
| Fouled | 5 | 0,7 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 71 | 10,1 |
| Duels won | 27 | 3,8 |
| Duels won % | 38,0 | – |
| Aerials won | 7 | 1,0 |
| Aerials won % | 33,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 347 | 49,1 |
| Pass accuracy | 84,7 | – |
| Key passes | 12 | 1,7 |
| Chances created | 17 | 2,4 |
| xA | 1,7 | 0,2 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Beşiktaş vs Crystal Palace | 2-2 | 26 | 1 | 0 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Europa League | Hoffenheim vs Beşiktaş | 2-3 | 78 | 0 | 1 | 2 | 0,08 | ||
| UEFA Europa League | Beşiktaş vs Olympique Marseille | 4-1 | 82 | 0 | 2 | 1 | 0,07 | ||
| UEFA Europa League | Kauno Žalgiris vs Beşiktaş | 1-0 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Beşiktaş vs Kauno Žalgiris | 3-0 | 60 | 0 | 0 | 1 | 0,07 | ||
| UEFA Europa League | Beşiktaş vs Hradec Králové | 1-0 | 66 | 0 | 1 | 1 | 0,05 | ||
| UEFA Europa League | Hradec Králové vs Beşiktaş | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,03 | ||
| UEFA Europa League | Midtjylland vs Beşiktaş | 0-2 | 79 | 0 | 1 | 1 | 0,12 | ||
| UEFA Europa League | Beşiktaş vs Midtjylland | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | 0,28 | ||
| CAF Africa Cup of Nations | Egypt vs Benin | 3-1 | 120 | 0 | 0 | 1 | – | – |
