- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 20
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- Right
- Country
- Germany
Transfer value: €500k
Highest: €500k (14 jul 2023)- 14 jul 2023: MSV Duisburg to BV Borussia 09 Dortmund II, €500k
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 6
- Minutes 329
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 2,5 |
| On target | 4 | 1,1 |
| Off target | 3 | 0,8 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | 1,1 | 0,3 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 1 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 11 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,3 |
| Fouled | 5 | 1,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 30 | 8,2 |
| Duels won | 13 | 3,6 |
| Duels won % | 43,3 | – |
| Aerials won | 1 | 0,3 |
| Aerials won % | 14,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 62 | 17,0 |
| Pass accuracy | 59,7 | – |
| Key passes | 4 | 1,1 |
| Chances created | 4 | 1,1 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
- Squawka Score 64%
- Appearances 6
- Minutes 329
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 2,5 |
| On target | 4 | 1,1 |
| Off target | 3 | 0,8 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | 1,1 | 0,3 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 1 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 11 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,3 |
| Fouled | 5 | 1,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 30 | 8,2 |
| Duels won | 13 | 3,6 |
| Duels won % | 43,3 | – |
| Aerials won | 1 | 0,3 |
| Aerials won % | 14,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 62 | 17,0 |
| Pass accuracy | 59,7 | – |
| Key passes | 4 | 1,1 |
| Chances created | 4 | 1,1 |
| xA | 0,3 | 0,1 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Sporting Braga | 0-0 | 45 | 0 | 0 | 3 | 0,16 | ||
| UEFA Conference League | Sporting Braga vs Austria Wien | 2-0 | 59 | 0 | 0 | 1 | 0,05 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Beitar Jerusalem | 1-2 | 59 | 0 | 0 | 2 | 0,29 | ||
| UEFA Conference League | Beitar Jerusalem vs Austria Wien | 1-2 | 63 | 0 | 0 | 2 | 0,51 | ||
| UEFA Conference League | Austria Wien vs Liepāja | 3-1 | 73 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Conference League | Liepāja vs Austria Wien | 0-2 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
