- Positie
- Striker
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 170 cm
- Foot
- Right
- Country
- Colombia
Transfer value: €3,4k
Highest: €2m (7 jan 2022)- 7 jan 2022: Once Caldas to Club de Gimnasia y Esgrima La Plata, €2m
- 5 jan 2026: Racing Club to Internacional, €3,4k
Speler Stats
- Squawka Score 69%
- Appearances 31
- Minutes 2.069
- Doelpunten 7
- Assists 4
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 7 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 5 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 6 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 66 | 2,9 |
| On target | 23 | 1,0 |
| Off target | 25 | 1,1 |
| Accuracy | 34,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,2 |
| Interceptions | 3 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 89 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 33 | 1,4 |
| Fouled | 63 | 2,7 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 16 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 281 | 12,2 |
| Duels won | 120 | 5,2 |
| Duels won % | 42,7 | – |
| Aerials won | 10 | 0,4 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 598 | 26,0 |
| Pass accuracy | 84,3 | – |
| Key passes | 26 | 1,1 |
| Chances created | 30 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 69%
- Appearances 31
- Minutes 2.069
- Doelpunten 7
- Assists 4
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 7 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,1 |
| Right foot | 5 | 0,2 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 6 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 66 | 2,9 |
| On target | 23 | 1,0 |
| Off target | 25 | 1,1 |
| Accuracy | 34,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,2 |
| Interceptions | 3 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 89 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 33 | 1,4 |
| Fouled | 63 | 2,7 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 16 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 281 | 12,2 |
| Duels won | 120 | 5,2 |
| Duels won % | 42,7 | – |
| Aerials won | 10 | 0,4 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 598 | 26,0 |
| Pass accuracy | 84,3 | – |
| Key passes | 26 | 1,1 |
| Chances created | 30 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Coritiba | 1-0 | 82 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Internacional | 2-0 | 30 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 30 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 17 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 88 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Internacional | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Santos | 2-3 | 85 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Internacional | 3-2 | 14 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Atlético Mineiro | 0-0 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Remo | 1-1 | 75 | 1 | 0 | 4 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2026 |
| 1 | Gaúcho 1 | 2025 |
Racing Club
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2024 |
| 1 | Super Copa International | 2023 |
| 1 | Trofeo de Campeones | 2022 |