- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 34
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Left
- Country
- Korea Republic
Transfer value: €1m
Highest: €1m (27 jul 2018)- 27 jul 2018: Jeonbuk Hyundai Motors FC to Holstein Kiel, €1m
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 7
- Minutes 437
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 3 | 0,6 |
| Off target | 4 | 0,8 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,2 |
| Interceptions | 8 | 1,7 |
| Clearances | 12 | 2,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 14 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,8 |
| Fouled | 7 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 45 | 9,3 |
| Duels won | 27 | 5,6 |
| Duels won % | 60,0 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 181 | 37,3 |
| Pass accuracy | 79,6 | – |
| Key passes | 8 | 1,7 |
| Chances created | 9 | 1,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 70%
- Appearances 7
- Minutes 437
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 3 | 0,6 |
| Off target | 4 | 0,8 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 1,2 |
| Interceptions | 8 | 1,7 |
| Clearances | 12 | 2,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 14 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,8 |
| Fouled | 7 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 45 | 9,3 |
| Duels won | 27 | 5,6 |
| Duels won % | 60,0 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 181 | 37,3 |
| Pass accuracy | 79,6 | – |
| Key passes | 8 | 1,7 |
| Chances created | 9 | 1,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Mainz 05 vs Werder Bremen | 2-3 | 75 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Bundesliga | Schalke 04 vs Mainz 05 | 0-1 | 76 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Bundesliga | Mainz 05 vs Bayer Leverkusen | 3-4 | 20 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Borussia M'gladbach vs Mainz 05 | 3-4 | 65 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt | 1-3 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Hamburger SV vs Mainz 05 | 0-5 | 88 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Mainz 05 vs Paderborn | 0-0 | 68 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| FIFA World Cup | Mexico vs Korea Republic | 1-0 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| FIFA World Cup | Korea Republic vs Czech Republic | 2-1 | 62 | 0 | 0 | 2 | 0,46 | ||
| Bundesliga | Heidenheim vs Mainz 05 | 0-2 | 22 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | EAFF E-1 Football Championship | 2017 2015 |

Jeonbuk Hyundai Motors FC
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | K League 1 | 2017 2015 2014 |
| 1 | AFC Champions League Elite | 2016 |
Korea Republic Under 23
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Asian Games | 2014 |
