- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 184 cm
- Foot
- Right
- Country
- Portugal
Transfer value: €2,5m
Highest: €2,5m (27 jul 2026)- 27 jul 2026: Benfica II to Monza, €2,5m
Speler Stats
- Squawka Score 74%
- Appearances 9
- Minutes 760
- Doelpunten 9
- Assists 1
- Shooting Accuracy 52%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 9 | 1,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,7 |
| Headers | 3 | 0,4 |
| Straffen | 2 | 0,2 |
| Inside box | 9 | 1,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 23 | 2,7 |
| On target | 12 | 1,4 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 52,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 39,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 16 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 0,6 |
| Fouled | 7 | 0,8 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 92 | 10,9 |
| Duels won | 30 | 3,6 |
| Duels won % | 32,6 | – |
| Aerials won | 13 | 1,5 |
| Aerials won % | 30,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 124 | 14,7 |
| Pass accuracy | 77,4 | – |
| Key passes | 8 | 1,0 |
| Chances created | 9 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 74%
- Appearances 9
- Minutes 760
- Doelpunten 9
- Assists 1
- Shooting Accuracy 52%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 9 | 1,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,7 |
| Headers | 3 | 0,4 |
| Straffen | 2 | 0,2 |
| Inside box | 9 | 1,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 23 | 2,7 |
| On target | 12 | 1,4 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 52,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 39,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 6 | 0,7 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 16 | 1,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 5 | 0,6 |
| Fouled | 7 | 0,8 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,8 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 92 | 10,9 |
| Duels won | 30 | 3,6 |
| Duels won % | 32,6 | – |
| Aerials won | 13 | 1,5 |
| Aerials won % | 30,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 124 | 14,7 |
| Pass accuracy | 77,4 | – |
| Key passes | 8 | 1,0 |
| Chances created | 9 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Bologna vs Monza | 2-1 | 71 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Monza vs Napoli | 1-4 | 90 | 1 | 0 | 6 | – | ||
| Serie A | Torino vs Monza | 3-2 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Monza vs Cagliari | 4-0 | 81 | 2 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Lazio vs Monza | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Monza vs Sassuolo | 2-1 | 90 | 2 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Lecce vs Monza | 3-2 | 75 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Monza vs Udinese | 2-3 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Internazionale vs Monza | 4-1 | 83 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Primeira Liga | Sporting CP vs Gil Vicente | 3-0 | 73 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Benfica U19
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Júniores U19 | 24/25 |
| 1 | U20 Intercontinental Cup | 2022 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça da Liga | 24/25 |

