- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 16
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 189 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,5m
Highest: €1,5m (3 jul 2024)- 3 jul 2024: América Mineiro to Benfica II, €1,5m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 29
- Minutes 2.386
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 24 | 0,9 |
| On target | 8 | 0,3 |
| Off target | 16 | 0,6 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 23 | 0,9 |
| Interceptions | 26 | 1,0 |
| Clearances | 173 | 6,5 |
| Blocks | 18 | 0,7 |
| Recoveries | 118 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 0,9 |
| Fouled | 19 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 6,9 |
| Duels won | 106 | 4,0 |
| Duels won % | 57,9 | – |
| Aerials won | 54 | 2,0 |
| Aerials won % | 55,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.355 | 51,1 |
| Pass accuracy | 88,8 | – |
| Key passes | 7 | 0,3 |
| Chances created | 7 | 0,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 29
- Minutes 2.386
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 24 | 0,9 |
| On target | 8 | 0,3 |
| Off target | 16 | 0,6 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 23 | 0,9 |
| Interceptions | 26 | 1,0 |
| Clearances | 173 | 6,5 |
| Blocks | 18 | 0,7 |
| Recoveries | 118 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 0,9 |
| Fouled | 19 | 0,7 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 183 | 6,9 |
| Duels won | 106 | 4,0 |
| Duels won % | 57,9 | – |
| Aerials won | 54 | 2,0 |
| Aerials won % | 55,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.355 | 51,1 |
| Pass accuracy | 88,8 | – |
| Key passes | 7 | 0,3 |
| Chances created | 7 | 0,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs RB Bragantino | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 58 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Mirassol | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs RB Bragantino | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs RB Bragantino | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Grêmio | 1-0 | 90 | 1 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça da Liga | 24/25 |
