- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 13
- Leeftijd
- 33
- Hoogte
- 196 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,2m
Highest: €1,2m (22 aug 2023)- 22 aug 2023: Fenerbahçe to Real Valladolid, €1,2m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 28
- Minutes 2.520
- Doelpunten 4
- Assists 1
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 2 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 25 | 0,9 |
| On target | 11 | 0,4 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 44,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,3 |
| Interceptions | 23 | 0,8 |
| Clearances | 135 | 4,8 |
| Blocks | 21 | 0,8 |
| Recoveries | 69 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 0,8 |
| Fouled | 15 | 0,5 |
| Yellows | 4 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 182 | 6,5 |
| Duels won | 112 | 4,0 |
| Duels won % | 61,5 | – |
| Aerials won | 68 | 2,4 |
| Aerials won % | 68,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.416 | 50,6 |
| Pass accuracy | 91,7 | – |
| Key passes | 7 | 0,3 |
| Chances created | 8 | 0,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 28
- Minutes 2.520
- Doelpunten 4
- Assists 1
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 2 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 25 | 0,9 |
| On target | 11 | 0,4 |
| Off target | 10 | 0,4 |
| Accuracy | 44,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 16,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,3 |
| Interceptions | 23 | 0,8 |
| Clearances | 135 | 4,8 |
| Blocks | 21 | 0,8 |
| Recoveries | 69 | 2,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 0,8 |
| Fouled | 15 | 0,5 |
| Yellows | 4 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 182 | 6,5 |
| Duels won | 112 | 4,0 |
| Duels won % | 61,5 | – |
| Aerials won | 68 | 2,4 |
| Aerials won % | 68,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.416 | 50,6 |
| Pass accuracy | 91,7 | – |
| Key passes | 7 | 0,3 |
| Chances created | 8 | 0,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Mirassol | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 90 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 90 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Fluminense | 1-3 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 1 | 0 | 3 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Copa do Brasil | 2025 |
| 1 | Paulista A1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Cup | 22/23 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Carioca Série A | 2021 2020 |
| 2 | Supercopa do Brasil | 2021 2020 |
| 1 | Serie A | 2020 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2020 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Paulista A1 | 2016 2015 2012 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2012 |
