- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 77
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 192 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €6,5m
Highest: €6,5m (1 jul 2019)- 1 jul 2019: Parma to Internazionale, €6,5m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 24
- Minutes 2.160
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,0 |
| On target | 1 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,0 |
| Clearances | 34 | 1,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 138 | 5,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,0 |
| Fouled | 4 | 0,2 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 13 | 0,5 |
| Duels won | 12 | 0,5 |
| Duels won % | 92,3 | – |
| Aerials won | 9 | 0,4 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 443 | 18,5 |
| Pass accuracy | 68,8 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 68 | 2,8 |
| Goals conceded | 37 | 1,5 |
| Clean sheets | 5 | – |
| Penalties saved | 0 | 0,0 |
- Squawka Score 63%
- Appearances 24
- Minutes 2.160
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 100%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,0 |
| On target | 1 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 100,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,0 |
| Clearances | 34 | 1,4 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 138 | 5,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,0 |
| Fouled | 4 | 0,2 |
| Yellows | 5 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 13 | 0,5 |
| Duels won | 12 | 0,5 |
| Duels won % | 92,3 | – |
| Aerials won | 9 | 0,4 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 443 | 18,5 |
| Pass accuracy | 68,8 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 68 | 2,8 |
| Goals conceded | 37 | 1,5 |
| Clean sheets | 5 | – |
| Penalties saved | 0 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Santos | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Mirassol | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Santos | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Athletico Paranaense | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Chapecoense | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Santos | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Vitória | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Santos | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie B | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Super Cup | 22/23 21/22 |
Cruzeiro EC Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro U20 | 2018 |
Brazil Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U17 | 2017 |
