- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 35
- Hoogte
- 185 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €11m
Highest: €15m (28 jan 2015)- 17 aug 2013: Vitória to Villarreal, €3,3m
- 28 jan 2015: Villarreal to Arsenal, €15m
- 18 aug 2017: Arsenal to Valencia, €11m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 2.023
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 11%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,9 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 12 | 0,5 |
| Accuracy | 10,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 0,5 |
| Interceptions | 22 | 1,0 |
| Clearances | 123 | 5,5 |
| Blocks | 8 | 0,4 |
| Recoveries | 69 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,8 |
| Fouled | 13 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 110 | 4,9 |
| Duels won | 77 | 3,4 |
| Duels won % | 70,0 | – |
| Aerials won | 50 | 2,2 |
| Aerials won % | 79,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.224 | 54,5 |
| Pass accuracy | 90,3 | – |
| Key passes | 4 | 0,2 |
| Chances created | 4 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 2.023
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 11%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 19 | 0,9 |
| On target | 2 | 0,1 |
| Off target | 12 | 0,5 |
| Accuracy | 10,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 11 | 0,5 |
| Interceptions | 22 | 1,0 |
| Clearances | 123 | 5,5 |
| Blocks | 8 | 0,4 |
| Recoveries | 69 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,8 |
| Fouled | 13 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 110 | 4,9 |
| Duels won | 77 | 3,4 |
| Duels won % | 70,0 | – |
| Aerials won | 50 | 2,2 |
| Aerials won % | 79,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.224 | 54,5 |
| Pass accuracy | 90,3 | – |
| Key passes | 4 | 0,2 |
| Chances created | 4 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Vitória | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 79 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 54 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Corinthians | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Remo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Corinthians | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 24/25 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa del Rey | 18/19 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Community Shield | 17/18 15/16 |
| 2 | Emirates Cup | 2017 2015 |
| 2 | FA Cup | 16/17 14/15 |
| 1 | Premier League Asia Trophy | 2015 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Baiano 1 | 2013 2010 |


