- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 10
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Croatia
Transfer value: €3m
Highest: €3m (3 jul 2017)- 30 aug 2015: NK Zagreb to Rio Ave, €800k
- 3 jul 2017: Rio Ave to Benfica, €3m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 628
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 13%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 2,3 |
| On target | 2 | 0,3 |
| Off target | 7 | 1,0 |
| Accuracy | 12,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,7 |
| Interceptions | 5 | 0,7 |
| Clearances | 2 | 0,3 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 21 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,2 |
| Fouled | 3 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 47 | 6,7 |
| Duels won | 19 | 2,7 |
| Duels won % | 40,4 | – |
| Aerials won | 6 | 0,9 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 385 | 55,2 |
| Pass accuracy | 91,4 | – |
| Key passes | 9 | 1,3 |
| Chances created | 9 | 1,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 628
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 13%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 2,3 |
| On target | 2 | 0,3 |
| Off target | 7 | 1,0 |
| Accuracy | 12,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 0,7 |
| Interceptions | 5 | 0,7 |
| Clearances | 2 | 0,3 |
| Blocks | 2 | 0,3 |
| Recoveries | 21 | 3,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,2 |
| Fouled | 3 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 47 | 6,7 |
| Duels won | 19 | 2,7 |
| Duels won % | 40,4 | – |
| Aerials won | 6 | 0,9 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 385 | 55,2 |
| Pass accuracy | 91,4 | – |
| Key passes | 9 | 1,3 |
| Chances created | 9 | 1,3 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Coritiba vs Grêmio | 0-1 | 31 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 66 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 62 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 66 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Vasco da Gama | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Chapecoense | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Grêmio | 1-0 | 88 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 45 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| UEFA Conference League | Dinamo City vs Hajduk Split | 3-1 | 120 | 0 | 0 | 0 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Cup | 22/23 21/22 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Primeira Liga | 18/19 |
| 1 | Super Cup | 17/18 |
| 1 | Algarve Football Cup | 2017 |
NK Zagreb
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | First NL | 13/14 |

