- Positie
- Left Back
- Shirt
- 21
- Leeftijd
- 37
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €2m
Highest: €4,5m (1 jul 2017)- 1 jul 2017: to Olympique Lyonnais, €4,5m
- 6 sep 2020: Olympique Lyonnais to Wolverhampton Wanderers, €2m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 14
- Minutes 794
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,3 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,7 |
| Interceptions | 9 | 1,0 |
| Clearances | 55 | 6,2 |
| Blocks | 5 | 0,6 |
| Recoveries | 36 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 20 | 2,3 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 76 | 8,6 |
| Duels won | 38 | 4,3 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 16 | 1,8 |
| Aerials won % | 57,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 604 | 68,5 |
| Pass accuracy | 89,7 | – |
| Key passes | 12 | 1,4 |
| Chances created | 12 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 14
- Minutes 794
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 0,9 |
| On target | 3 | 0,3 |
| Off target | 5 | 0,6 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,7 |
| Interceptions | 9 | 1,0 |
| Clearances | 55 | 6,2 |
| Blocks | 5 | 0,6 |
| Recoveries | 36 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 20 | 2,3 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 3 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 76 | 8,6 |
| Duels won | 38 | 4,3 |
| Duels won % | 50,0 | – |
| Aerials won | 16 | 1,8 |
| Aerials won % | 57,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 604 | 68,5 |
| Pass accuracy | 89,7 | – |
| Key passes | 12 | 1,4 |
| Chances created | 12 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Botafogo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Chapecoense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Botafogo | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Botafogo | 0-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vitória | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Santos | 2-1 | 4 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Serie A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Emirates Cup | 2019 |

