- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 7
- Leeftijd
- 33
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €3m
Highest: €40,5m (15 jul 2018)- 9 jul 2013: Santos to Lazio, €8m
- 15 jul 2018: Lazio to West Ham United, €40,5m
- 16 jul 2021: West Ham United to Lazio, €3m
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 24
- Minutes 657
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 27%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 15 | 2,1 |
| On target | 4 | 0,6 |
| Off target | 5 | 0,7 |
| Accuracy | 26,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 13,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 2,7 |
| Interceptions | 7 | 1,0 |
| Clearances | 12 | 1,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 39 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,8 |
| Fouled | 10 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 16,3 |
| Duels won | 62 | 8,5 |
| Duels won % | 52,1 | – |
| Aerials won | 6 | 0,8 |
| Aerials won % | 46,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 345 | 47,3 |
| Pass accuracy | 80,6 | – |
| Key passes | 15 | 2,1 |
| Chances created | 16 | 2,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 70%
- Appearances 24
- Minutes 657
- Doelpunten 2
- Assists 1
- Shooting Accuracy 27%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 15 | 2,1 |
| On target | 4 | 0,6 |
| Off target | 5 | 0,7 |
| Accuracy | 26,7 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 13,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 20 | 2,7 |
| Interceptions | 7 | 1,0 |
| Clearances | 12 | 1,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 39 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,8 |
| Fouled | 10 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 119 | 16,3 |
| Duels won | 62 | 8,5 |
| Duels won % | 52,1 | – |
| Aerials won | 6 | 0,8 |
| Aerials won % | 46,2 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 345 | 47,3 |
| Pass accuracy | 80,6 | – |
| Key passes | 15 | 2,1 |
| Chances created | 16 | 2,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 11 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 14 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Bahia | 1-0 | 3 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 18 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 80 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Palmeiras | 1-1 | 70 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 19 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Palmeiras | 3-2 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Internacional | 0-0 | 13 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paulista A1 | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 20/21 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 17/18 |
Brazil Under 23
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Olympics Men | 2016 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Paulista A1 | 2012 2011 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2012 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2011 |

