- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 15
- Leeftijd
- 30
- Hoogte
- 191 cm
- Foot
- Both
- Country
- Brazil
Transfer value: €7m
Highest: €7m (11 jan 2025)- 8 feb 2022: RB Bragantino to Flamengo, €2,5m
- 11 jan 2025: Flamengo to Cruzeiro, €7m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 28
- Minutes 2.203
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 31%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 0,7 |
| On target | 5 | 0,2 |
| Off target | 8 | 0,3 |
| Accuracy | 31,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 6,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,5 |
| Interceptions | 18 | 0,7 |
| Clearances | 136 | 5,6 |
| Blocks | 20 | 0,8 |
| Recoveries | 76 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,7 |
| Fouled | 7 | 0,3 |
| Yellows | 8 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 143 | 5,8 |
| Duels won | 94 | 3,8 |
| Duels won % | 65,7 | – |
| Aerials won | 64 | 2,6 |
| Aerials won % | 71,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.495 | 61,1 |
| Pass accuracy | 89,9 | – |
| Key passes | 9 | 0,4 |
| Chances created | 9 | 0,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 28
- Minutes 2.203
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 31%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 16 | 0,7 |
| On target | 5 | 0,2 |
| Off target | 8 | 0,3 |
| Accuracy | 31,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 6,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 0,5 |
| Interceptions | 18 | 0,7 |
| Clearances | 136 | 5,6 |
| Blocks | 20 | 0,8 |
| Recoveries | 76 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 18 | 0,7 |
| Fouled | 7 | 0,3 |
| Yellows | 8 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 143 | 5,8 |
| Duels won | 94 | 3,8 |
| Duels won % | 65,7 | – |
| Aerials won | 64 | 2,6 |
| Aerials won % | 71,1 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.495 | 61,1 |
| Pass accuracy | 89,9 | – |
| Key passes | 9 | 0,4 |
| Chances created | 9 | 0,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Atlético Mineiro vs Cruzeiro | 0-1 | 25 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Remo | 1-0 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Cruzeiro | 4-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Cruzeiro | 1-3 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Athletico Paranaense | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Cruzeiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Botafogo | 0-1 | 60 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Mineiro 1 | 2026 2019 2014 |
| 2 | Serie A | 2014 2013 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Copa do Brasil | 2024 2022 |
| 1 | Carioca Série A | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2022 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Catarinense 1 | 2017 |