- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 188 cm
- Foot
- Right
- Country
- Peru
Transfer value: €3,5m
Highest: €3,5m (1 jul 2026)- 3 feb 2025: SC Verl 1924 to Nürnberg, €700k
- 1 jul 2026: Nürnberg to Mainz 05, €3,5m
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 5
- Minutes 450
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 1,4 |
| Interceptions | 8 | 1,6 |
| Clearances | 33 | 6,6 |
| Blocks | 4 | 0,8 |
| Recoveries | 24 | 4,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,4 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 56 | 11,2 |
| Duels won | 32 | 6,4 |
| Duels won % | 57,1 | – |
| Aerials won | 18 | 3,6 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 293 | 58,6 |
| Pass accuracy | 85,0 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 5
- Minutes 450
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 1,4 |
| Interceptions | 8 | 1,6 |
| Clearances | 33 | 6,6 |
| Blocks | 4 | 0,8 |
| Recoveries | 24 | 4,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,4 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 56 | 11,2 |
| Duels won | 32 | 6,4 |
| Duels won % | 57,1 | – |
| Aerials won | 18 | 3,6 |
| Aerials won % | 64,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 293 | 58,6 |
| Pass accuracy | 85,0 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Mainz 05 vs Bayer Leverkusen | 3-4 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Borussia M'gladbach vs Mainz 05 | 3-4 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Mainz 05 vs Eintracht Frankfurt | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Bundesliga | Hamburger SV vs Mainz 05 | 0-5 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Bundesliga | Mainz 05 vs Paderborn | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
