- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 22
- Leeftijd
- 36
- Hoogte
- 192 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €952,8k
Highest: €952,8k (11 sep 2020)- 11 sep 2020: Santos to Atlético Mineiro, €952,8k
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 23
- Minutes 2.070
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,0 |
| Clearances | 27 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 199 | 8,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,0 |
| Fouled | 8 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 17 | 0,7 |
| Duels won | 16 | 0,7 |
| Duels won % | 94,1 | – |
| Aerials won | 11 | 0,5 |
| Aerials won % | 91,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 832 | 36,2 |
| Pass accuracy | 60,7 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 3 | 0,1 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 70 | 3,0 |
| Goals conceded | 27 | 1,2 |
| Clean sheets | 6 | – |
| Penalties saved | 0 | 0,0 |
- Squawka Score 68%
- Appearances 23
- Minutes 2.070
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 1 | 0,0 |
| Clearances | 27 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 199 | 8,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,0 |
| Fouled | 8 | 0,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 17 | 0,7 |
| Duels won | 16 | 0,7 |
| Duels won % | 94,1 | – |
| Aerials won | 11 | 0,5 |
| Aerials won % | 91,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 832 | 36,2 |
| Pass accuracy | 60,7 | – |
| Key passes | 2 | 0,1 |
| Chances created | 3 | 0,1 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 70 | 3,0 |
| Goals conceded | 27 | 1,2 |
| Clean sheets | 6 | – |
| Penalties saved | 0 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Atlético Mineiro | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Grêmio | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Atlético Mineiro | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Bahia | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Mineiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Atlético Mineiro | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Mirassol | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Botafogo | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Atlético Mineiro | 1-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 5 | Mineiro 1 | 2025 2024 2023 2022 2021 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2022 |
| 1 | Copa do Brasil | 2021 |
| 1 | Serie A | 2021 |
Ceará
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Cearense 1 | 2018 2017 |
AD Confiança
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Sergipano 1 | 2015 |
Ríver AC
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Piauiense | 2014 |
