- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 189 cm
- Foot
- Right
- Country
- Denmark
Transfer value: €300k
Highest: €300k (30 jan 2025)- 30 jan 2025: Portsmouth to Vålerenga, €300k
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 392
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,5 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,8 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 4 | 0,9 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 4 | 0,9 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 32 | 7,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,7 |
| Fouled | 7 | 1,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 61 | 14,0 |
| Duels won | 25 | 5,7 |
| Duels won % | 41,0 | – |
| Aerials won | 6 | 1,4 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 122 | 28,0 |
| Pass accuracy | 66,4 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 392
- Doelpunten 2
- Assists 0
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 2 | 0,5 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,8 |
| On target | 3 | 0,7 |
| Off target | 4 | 0,9 |
| Accuracy | 37,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 4 | 0,9 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 32 | 7,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,7 |
| Fouled | 7 | 1,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 61 | 14,0 |
| Duels won | 25 | 5,7 |
| Duels won % | 41,0 | – |
| Aerials won | 6 | 1,4 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 122 | 28,0 |
| Pass accuracy | 66,4 | – |
| Key passes | 1 | 0,2 |
| Chances created | 1 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 45 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs SC Cambuur Leeuwarden | 0-1 | 30 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Groningen vs PEC Zwolle | 3-0 | 62 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Feyenoord | 0-7 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs PEC Zwolle | 2-2 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs NEC | 1-3 | 64 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Heerenveen vs PEC Zwolle | 0-2 | 73 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs PEC Zwolle | 3-1 | 66 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | PEC Zwolle vs Ajax | 0-2 | 5 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Championship | Portsmouth vs Swansea City | 4-0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Esbjerg
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | 2. Division | 23/24 |
