- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 15
- Leeftijd
- 22
- Hoogte
- –
- Foot
- –
- Country
- Serbia
Transfer value: €800k
Highest: €800k (30 jun 2026)- 30 jun 2026: Radnički Niš to Jablonec, €800k
Speler Stats
- Squawka Score 58%
- Appearances 7
- Minutes 660
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,1 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,1 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,2 | 0,1 |
| Conversion | 100,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,3 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 14 | 1,9 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 11 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,4 |
| Fouled | 4 | 0,6 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 23 | 3,1 |
| Duels won | 15 | 2,1 |
| Duels won % | 65,2 | – |
| Aerials won | 8 | 1,1 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 230 | 31,4 |
| Pass accuracy | 88,7 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
- Squawka Score 58%
- Appearances 7
- Minutes 660
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 0,1 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 0,1 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,2 | 0,1 |
| Conversion | 100,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 0,3 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 14 | 1,9 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 11 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 3 | 0,4 |
| Fouled | 4 | 0,6 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 23 | 3,1 |
| Duels won | 15 | 2,1 |
| Duels won % | 65,2 | – |
| Aerials won | 8 | 1,1 |
| Aerials won % | 66,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 230 | 31,4 |
| Pass accuracy | 88,7 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,2 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Jablonec vs Brighton & Hove Albion | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Freiburg vs Jablonec | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0,23 | ||
| UEFA Conference League | Jablonec vs Rangers | 1-0 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Rangers vs Jablonec | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Rīgas FS vs Jablonec | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Jablonec vs Rīgas FS | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | – | |
| UEFA Conference League | Jablonec vs Varaždin | 2-0 | 90 | 1 | 0 | 0 | – | – |
