Danilo Orsi Crawley Town · League Two
Squawka Score 67%
Positie Striker
Shirt 9
Leeftijd 30
Hoogte 188 cm
Foot Right
Country England Speler Stats Seizoen 2026/27 2025/26 2024/25 2023/24 2022/23 2021/22 Competitie Alle wedstrijden League Two League Cup Squawka Score 67% Appearances 10 Minutes 527 Doelpunten 3 Assists 1 Shooting Accuracy 60% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 3 0,5 Left foot 0 0,0 Right foot 3 0,5 Headers 0 0,0 Straffen 1 0,2 Inside box 3 0,5
Shooting Totaal Per 90 Schoten 10 1,7 On target 6 1,0 Off target 3 0,5 Accuracy 60,0 – xG – – Conversion 30,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 1 0,2 Interceptions 0 0,0 Clearances 2 0,3 Blocks 3 0,5 Recoveries 9 1,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 4 0,7 Fouled 4 0,7 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 5 0,9
Duels Totaal Per 90 Duels 46 7,9 Duels won 13 2,2 Duels won % 28,3 – Aerials won 5 0,9 Aerials won % 20,8 –
Passing Totaal Per 90 Passes 51 8,7 Pass accuracy 54,9 – Key passes 3 0,5 Chances created 4 0,7 xA – –
Squawka Score 67% Appearances 9 Minutes 491 Doelpunten 2 Assists 1 Shooting Accuracy 56% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 2 0,4 Left foot 0 0,0 Right foot 2 0,4 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 2 0,4
Shooting Totaal Per 90 Schoten 9 1,7 On target 5 0,9 Off target 3 0,6 Accuracy 55,6 – xG – – Conversion 22,2 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 1 0,2 Interceptions 0 0,0 Clearances 2 0,4 Blocks 3 0,6 Recoveries 8 1,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 4 0,7 Fouled 3 0,6 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 5 0,9
Duels Totaal Per 90 Duels 42 7,7 Duels won 12 2,2 Duels won % 28,6 – Aerials won 5 0,9 Aerials won % 22,7 –
Passing Totaal Per 90 Passes 51 9,4 Pass accuracy 54,9 – Key passes 3 0,6 Chances created 4 0,7 xA – –
Squawka Score 73% Appearances 1 Minutes 36 Doelpunten 1 Assists 0 Shooting Accuracy 100% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 2,5 Left foot 0 0,0 Right foot 1 2,5 Headers 0 0,0 Straffen 1 2,5 Inside box 1 2,5
Shooting Totaal Per 90 Schoten 1 2,5 On target 1 2,5 Off target 0 0,0 Accuracy 100,0 – xG – – Conversion 100,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 0 0,0 Interceptions 0 0,0 Clearances 0 0,0 Blocks 0 0,0 Recoveries 1 2,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 0 0,0 Fouled 1 2,5 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 4 10,0 Duels won 1 2,5 Duels won % 25,0 – Aerials won 0 0,0 Aerials won % 0,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 0 0,0 Pass accuracy – – Key passes 0 0,0 Chances created 0 0,0 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 31 okt League Two Oldham Athletic vs Crawley Town 0-1 78 1 0 2 – 82% 24 okt League Two Crawley Town vs Tranmere Rovers 1-1 69 0 0 0 – 57% 10 okt League Two Crawley Town vs Chesterfield 2-2 59 0 0 2 – 68% 19 sep League Two Grimsby Town vs Crawley Town 2-0 85 0 0 1 – 56% 12 sep League Two Crawley Town vs Cheltenham Town 1-3 75 0 1 1 – 68% 05 sep League Two Accrington Stanley vs Crawley Town 3-2 66 1 0 2 – 76% 01 sep League Two Northampton Town vs Crawley Town 1-1 25 0 0 1 – 64% 29 aug League Two Crawley Town vs Bristol Rovers 0-2 33 0 0 0 – 61% 22 aug League Two Rochdale vs Crawley Town 1-2 1 0 0 0 – 66% 03 aug League Cup York City vs Crawley Town 0-2 36 1 0 1 – 73%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy