- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 6
- Leeftijd
- 24
- Hoogte
- 179 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €13m
Highest: €13m (18 jan 2025)- 18 jan 2025: CA Boca Juniors to Club Estudiantes de La Plata, €13m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 25
- Minutes 1.755
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 24%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 1,5 |
| On target | 7 | 0,4 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 24,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 19 | 1,0 |
| Clearances | 27 | 1,4 |
| Blocks | 7 | 0,4 |
| Recoveries | 96 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 1,1 |
| Fouled | 38 | 2,0 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 166 | 8,5 |
| Duels won | 94 | 4,8 |
| Duels won % | 56,6 | – |
| Aerials won | 13 | 0,7 |
| Aerials won % | 43,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 734 | 37,6 |
| Pass accuracy | 89,0 | – |
| Key passes | 17 | 0,9 |
| Chances created | 18 | 0,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 25
- Minutes 1.755
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 24%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 1 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 1,5 |
| On target | 7 | 0,4 |
| Off target | 15 | 0,8 |
| Accuracy | 24,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 3,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 16 | 0,8 |
| Interceptions | 19 | 1,0 |
| Clearances | 27 | 1,4 |
| Blocks | 7 | 0,4 |
| Recoveries | 96 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 1,1 |
| Fouled | 38 | 2,0 |
| Yellows | 4 | 0,2 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 166 | 8,5 |
| Duels won | 94 | 4,8 |
| Duels won % | 56,6 | – |
| Aerials won | 13 | 0,7 |
| Aerials won % | 43,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 734 | 37,6 |
| Pass accuracy | 89,0 | – |
| Key passes | 17 | 0,9 |
| Chances created | 18 | 0,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Botafogo | 2-1 | 66 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 53 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Chapecoense | 1-0 | 35 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Botafogo | 1-1 | 77 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 57 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Botafogo | 2-0 | 77 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 12 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Athletico Paranaense | 2-3 | 63 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 72 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Club Estudiantes de La Plata
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Trofeo de Campeones | 2025 |
| 1 | Liga Profesional Argentina | 2025 |
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Liga Profesional Argentina | 2022 20/21 |
| 1 | Super Copa | 2023 |
| 1 | Torneos de Verano | 2022 |
| 1 | Copa Argentina | 2020 |
Argentina Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U17 | 2019 |
