- Positie
- Striker
- Shirt
- 71
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 184 cm
- Foot
- Right
- Country
- France
Transfer value: €430k
Highest: €430k (23 jun 2025)- 23 jun 2025: St. Pölten to Rapid Wien, €430k
Speler Stats
- Squawka Score 70%
- Appearances 9
- Minutes 383
- Doelpunten 3
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,7 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 2,8 |
| On target | 6 | 1,4 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | 1,1 | 0,3 |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 12 | 2,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,4 |
| Fouled | 2 | 0,5 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 51 | 12,0 |
| Duels won | 20 | 4,7 |
| Duels won % | 39,2 | – |
| Aerials won | 12 | 2,8 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 89 | 20,9 |
| Pass accuracy | 68,5 | – |
| Key passes | 5 | 1,2 |
| Chances created | 5 | 1,2 |
| xA | 0,2 | 0,1 |
- Squawka Score 70%
- Appearances 9
- Minutes 383
- Doelpunten 3
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,7 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 1 | 0,2 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,7 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 12 | 2,8 |
| On target | 6 | 1,4 |
| Off target | 3 | 0,7 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | 1,1 | 0,3 |
| Conversion | 25,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 5 | 1,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 12 | 2,8 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 2,4 |
| Fouled | 2 | 0,5 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,7 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 51 | 12,0 |
| Duels won | 20 | 4,7 |
| Duels won % | 39,2 | – |
| Aerials won | 12 | 2,8 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 89 | 20,9 |
| Pass accuracy | 68,5 | – |
| Key passes | 5 | 1,2 |
| Chances created | 5 | 1,2 |
| xA | 0,2 | 0,1 |
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Zrinjski vs Rapid Wien | 1-1 | 25 | 0 | 0 | 1 | 0,08 | ||
| UEFA Conference League | Rapid Wien vs Omonia Nicosia | 0-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Lech Poznań vs Rapid Wien | 4-1 | 65 | 0 | 0 | 2 | 0,18 | ||
| UEFA Conference League | Rapid Wien vs Győri ETO | 2-0 | 84 | 2 | 0 | 5 | 0,42 | ||
| UEFA Conference League | Győri ETO vs Rapid Wien | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | 0,33 | ||
| UEFA Conference League | Dundee United vs Rapid Wien | 2-2 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Conference League | Rapid Wien vs Dundee United | 2-2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | Rapid Wien vs Dečić | 4-2 | 38 | 1 | 0 | 2 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | Dečić vs Rapid Wien | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
