- Positie
- Striker
- Shirt
- 77
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €194k
Highest: €3,6m (14 jul 2018)- 14 jul 2018: Tigre to Genoa, €3,6m
- 23 jan 2025: Defensor Sporting Club to Independiente Valle, €194k
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 18
- Minutes 761
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 34%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 4,5 |
| On target | 13 | 1,5 |
| Off target | 15 | 1,8 |
| Accuracy | 34,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 2,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,7 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 11 | 1,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 13 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 2,5 |
| Fouled | 12 | 1,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 142 | 16,8 |
| Duels won | 52 | 6,2 |
| Duels won % | 36,6 | – |
| Aerials won | 25 | 3,0 |
| Aerials won % | 36,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 92 | 10,9 |
| Pass accuracy | 76,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,4 |
| Chances created | 3 | 0,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 18
- Minutes 761
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 34%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,1 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 4,5 |
| On target | 13 | 1,5 |
| Off target | 15 | 1,8 |
| Accuracy | 34,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 2,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,7 |
| Interceptions | 1 | 0,1 |
| Clearances | 11 | 1,3 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 13 | 1,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 21 | 2,5 |
| Fouled | 12 | 1,4 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 142 | 16,8 |
| Duels won | 52 | 6,2 |
| Duels won % | 36,6 | – |
| Aerials won | 25 | 3,0 |
| Aerials won % | 36,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 92 | 10,9 |
| Pass accuracy | 76,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,4 |
| Chances created | 3 | 0,4 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Remo | 0-0 | 25 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 16 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Santos | 0-3 | 65 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Vasco da Gama | 0-0 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Mirassol | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Vasco da Gama | 1-0 | 59 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Mineiro | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs RB Bragantino | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Athletico Paranaense | 1-0 | 77 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Vasco da Gama | 2-2 | 25 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Independiente Valle
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Liga Pro | 2025 |
Defensor Sporting Club
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa Uruguay | 2024 |
