Christian Roberto
- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- –
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €9,6m
Highest: €9,6m (10 jul 2026)- 1 jan 2025: Athletico Paranaense to Cruzeiro, €4m
- 10 jul 2026: Cruzeiro to Krasnodar, €9,6m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 17
- Minutes 1.257
- Doelpunten 5
- Assists 3
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,4 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,3 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 1,5 |
| On target | 8 | 0,6 |
| Off target | 9 | 0,6 |
| Accuracy | 38,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 23,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,0 |
| Interceptions | 16 | 1,2 |
| Clearances | 11 | 0,8 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 33 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 1,4 |
| Fouled | 20 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 125 | 9,0 |
| Duels won | 65 | 4,7 |
| Duels won % | 52,0 | – |
| Aerials won | 13 | 0,9 |
| Aerials won % | 52,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 386 | 27,6 |
| Pass accuracy | 80,8 | – |
| Key passes | 11 | 0,8 |
| Chances created | 14 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 17
- Minutes 1.257
- Doelpunten 5
- Assists 3
- Shooting Accuracy 38%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 5 | 0,4 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,3 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 1,5 |
| On target | 8 | 0,6 |
| Off target | 9 | 0,6 |
| Accuracy | 38,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 23,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 14 | 1,0 |
| Interceptions | 16 | 1,2 |
| Clearances | 11 | 0,8 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 33 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 1,4 |
| Fouled | 20 | 1,4 |
| Yellows | 1 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 4 | 0,3 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 125 | 9,0 |
| Duels won | 65 | 4,7 |
| Duels won % | 52,0 | – |
| Aerials won | 13 | 0,9 |
| Aerials won % | 52,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 386 | 27,6 |
| Pass accuracy | 80,8 | – |
| Key passes | 11 | 0,8 |
| Chances created | 14 | 1,0 |
| xA | – | – |
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Cruzeiro vs Fluminense | 1-1 | 89 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Chapecoense | 2-1 | 26 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Cruzeiro | 1-1 | 89 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Atlético Mineiro | 1-3 | 62 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Remo vs Cruzeiro | 0-1 | 76 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Grêmio | 2-0 | 75 | 1 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs RB Bragantino | 2-1 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Cruzeiro | 4-1 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Vitória | 3-0 | 82 | 1 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Santos | 0-0 | 86 | 0 | 0 | 1 | – |