- Positie
- Striker
- Shirt
- 95
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €17m
Highest: €17m (20 jul 2019)- 1 jul 2018: Real to Napoli, €4m
- 20 jul 2019: Monaco to Benfica, €17m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 32
- Minutes 2.505
- Doelpunten 11
- Assists 1
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 11 | 0,4 |
| Left foot | 6 | 0,2 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 3 | 0,1 |
| Straffen | 2 | 0,1 |
| Inside box | 11 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 59 | 2,1 |
| On target | 27 | 1,0 |
| Off target | 15 | 0,5 |
| Accuracy | 45,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,1 |
| Interceptions | 2 | 0,1 |
| Clearances | 18 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 29 | 1,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 36 | 1,3 |
| Fouled | 36 | 1,3 |
| Yellows | 6 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 25 | 0,9 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 225 | 8,1 |
| Duels won | 93 | 3,3 |
| Duels won % | 41,3 | – |
| Aerials won | 47 | 1,7 |
| Aerials won % | 41,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 253 | 9,1 |
| Pass accuracy | 73,1 | – |
| Key passes | 9 | 0,3 |
| Chances created | 10 | 0,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 32
- Minutes 2.505
- Doelpunten 11
- Assists 1
- Shooting Accuracy 46%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 11 | 0,4 |
| Left foot | 6 | 0,2 |
| Right foot | 2 | 0,1 |
| Headers | 3 | 0,1 |
| Straffen | 2 | 0,1 |
| Inside box | 11 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 59 | 2,1 |
| On target | 27 | 1,0 |
| Off target | 15 | 0,5 |
| Accuracy | 45,8 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 18,6 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,1 |
| Interceptions | 2 | 0,1 |
| Clearances | 18 | 0,7 |
| Blocks | 3 | 0,1 |
| Recoveries | 29 | 1,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 36 | 1,3 |
| Fouled | 36 | 1,3 |
| Yellows | 6 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 25 | 0,9 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 225 | 8,1 |
| Duels won | 93 | 3,3 |
| Duels won % | 41,3 | – |
| Aerials won | 47 | 1,7 |
| Aerials won % | 41,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 253 | 9,1 |
| Pass accuracy | 73,1 | – |
| Key passes | 9 | 0,3 |
| Chances created | 10 | 0,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Grêmio vs Athletico Paranaense | 2-0 | 67 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Grêmio | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Cruzeiro | 2-4 | 90 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Grêmio | 1-1 | 59 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Palmeiras | 0-0 | 74 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Vasco da Gama | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Grêmio | 1-0 | 78 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Chapecoense | 3-1 | 38 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Gaúcho 1 | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Süper Lig | 23/24 |
| 1 | Super Cup | 23/24 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 22/23 |
| 1 | KNVB Beker | 21/22 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | International Champions Cup | 2019 |
| 1 | Super Cup | 19/20 |


