- Positie
- Left Back
- Shirt
- 47
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Left
- Country
- Republic of Ireland
Transfer value: €1,2m
Highest: €1,2m (14 jul 2016)- 14 jul 2016: Oxford United to Bristol City, €1,2m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 420
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,6 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 0,5 | 0,1 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 8 | 1,7 |
| Clearances | 8 | 1,7 |
| Blocks | 2 | 0,4 |
| Recoveries | 15 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,9 |
| Fouled | 4 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 47 | 10,1 |
| Duels won | 18 | 3,9 |
| Duels won % | 38,3 | – |
| Aerials won | 8 | 1,7 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 132 | 28,3 |
| Pass accuracy | 81,8 | – |
| Key passes | 6 | 1,3 |
| Chances created | 7 | 1,5 |
| xA | 1,1 | 0,2 |
- Squawka Score 66%
- Appearances 9
- Minutes 420
- Doelpunten 1
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,2 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,6 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | 0,5 | 0,1 |
| Conversion | 33,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 8 | 1,7 |
| Clearances | 8 | 1,7 |
| Blocks | 2 | 0,4 |
| Recoveries | 15 | 3,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,9 |
| Fouled | 4 | 0,9 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 47 | 10,1 |
| Duels won | 18 | 3,9 |
| Duels won % | 38,3 | – |
| Aerials won | 8 | 1,7 |
| Aerials won % | 40,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 132 | 28,3 |
| Pass accuracy | 81,8 | – |
| Key passes | 6 | 1,3 |
| Chances created | 7 | 1,5 |
| xA | 1,1 | 0,2 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Torreense | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | 0,28 | ||
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Viktoria Plzeň | 2-1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Celtic vs Ferencváros | 1-3 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Trabzonspor | 4-0 | 78 | 1 | 0 | 1 | 0,18 | ||
| UEFA Europa League | Trabzonspor vs Ferencváros | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Górnik Zabrze vs Ferencváros | 1-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Górnik Zabrze | 1-0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Ferencváros vs Twente | 2-2 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Twente vs Ferencváros | 1-2 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0,00 | ||
| UEFA Europa League | Sporting Braga vs Ferencváros | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Magyar Kupa | 25/26 |
