- Positie
- Right Winger
- Shirt
- 27
- Leeftijd
- 35
- Hoogte
- 183 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €5,3m
Highest: €5,3m (19 jan 2019)- 23 jan 2017: Wolfsburg to Santos, €4m
- 19 jan 2019: Santos to Flamengo, €5,3m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 26
- Minutes 722
- Doelpunten 2
- Assists 3
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 2,6 |
| On target | 6 | 0,8 |
| Off target | 7 | 0,9 |
| Accuracy | 28,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 9,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,8 |
| Interceptions | 6 | 0,8 |
| Clearances | 18 | 2,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 19 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 2,4 |
| Fouled | 21 | 2,6 |
| Yellows | 5 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 5 | 0,6 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 134 | 16,7 |
| Duels won | 63 | 7,9 |
| Duels won % | 47,0 | – |
| Aerials won | 24 | 3,0 |
| Aerials won % | 53,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 222 | 27,7 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 12 | 1,5 |
| Chances created | 15 | 1,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 26
- Minutes 722
- Doelpunten 2
- Assists 3
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 2 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,1 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 2 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 2,6 |
| On target | 6 | 0,8 |
| Off target | 7 | 0,9 |
| Accuracy | 28,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 9,5 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,8 |
| Interceptions | 6 | 0,8 |
| Clearances | 18 | 2,2 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 19 | 2,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 19 | 2,4 |
| Fouled | 21 | 2,6 |
| Yellows | 5 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 5 | 0,6 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 134 | 16,7 |
| Duels won | 63 | 7,9 |
| Duels won % | 47,0 | – |
| Aerials won | 24 | 3,0 |
| Aerials won % | 53,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 222 | 27,7 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 12 | 1,5 |
| Chances created | 15 | 1,9 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 20 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 21 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 14 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 9 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 16 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Remo vs Flamengo | 0-1 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Mirassol | 2-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 18 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 6 | Carioca Série A | 2026 2025 2024 2021 2020 2019 |
| 3 | Serie A | 2025 2020 2019 |
| 3 | CONMEBOL Libertadores | 2025 2022 2019 |
| 3 | Supercopa do Brasil | 2025 2021 2020 |
| 2 | Copa do Brasil | 2024 2022 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2020 |
Goiás
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Goiano 1 | 2015 |