- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 3
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 190 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €2,7m
Highest: €8m (25 aug 2020)- 25 aug 2020: Internacional to CSKA Moskva, €8m
- 15 dec 2024: CSKA Moskva to Atlético Mineiro, €2,7m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 11
- Minutes 781
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 1,5 |
| Clearances | 35 | 4,0 |
| Blocks | 9 | 1,0 |
| Recoveries | 25 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 0,9 |
| Fouled | 2 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 5,0 |
| Duels won | 25 | 2,9 |
| Duels won % | 58,1 | – |
| Aerials won | 9 | 1,0 |
| Aerials won % | 56,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 428 | 49,3 |
| Pass accuracy | 89,5 | – |
| Key passes | 4 | 0,5 |
| Chances created | 4 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 11
- Minutes 781
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 1,0 |
| Interceptions | 13 | 1,5 |
| Clearances | 35 | 4,0 |
| Blocks | 9 | 1,0 |
| Recoveries | 25 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 0,9 |
| Fouled | 2 | 0,2 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 5,0 |
| Duels won | 25 | 2,9 |
| Duels won % | 58,1 | – |
| Aerials won | 9 | 1,0 |
| Aerials won % | 56,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 428 | 49,3 |
| Pass accuracy | 89,5 | – |
| Key passes | 4 | 0,5 |
| Chances created | 4 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Palmeiras | 0-2 | 89 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 7 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Chapecoense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Palmeiras | 1-1 | 16 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Palmeiras | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Athletico Paranaense | 1-0 | 39 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Grêmio | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Mirassol | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Paulista A1 | 2026 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Mineiro 1 | 2024 2023 |
Brazil Under 23
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Olympics Men | 2020 |
Brazil Under 22
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Tournoi Maurice Revello | 2019 |
