- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 32
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 173 cm
- Foot
- Left
- Country
- Argentina
Transfer value: €11m
Highest: €11m (12 feb 2025)- 1 jul 2024: Club Estudiantes de La Plata to Benfica, €9,5m
- 12 feb 2025: Benfica to Santos, €11m
Speler Stats
- Squawka Score 75%
- Appearances 28
- Minutes 973
- Doelpunten 4
- Assists 3
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,4 |
| Left foot | 4 | 0,4 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 2 | 0,2 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 2,7 |
| On target | 10 | 0,9 |
| Off target | 7 | 0,7 |
| Accuracy | 34,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 13,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,9 |
| Interceptions | 3 | 0,3 |
| Clearances | 9 | 0,8 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 68 | 6,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,2 |
| Fouled | 13 | 1,2 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 133 | 12,3 |
| Duels won | 48 | 4,4 |
| Duels won % | 36,1 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 29,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 714 | 66,0 |
| Pass accuracy | 82,2 | – |
| Key passes | 39 | 3,6 |
| Chances created | 42 | 3,9 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 75%
- Appearances 28
- Minutes 973
- Doelpunten 4
- Assists 3
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,4 |
| Left foot | 4 | 0,4 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 2 | 0,2 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 29 | 2,7 |
| On target | 10 | 0,9 |
| Off target | 7 | 0,7 |
| Accuracy | 34,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 13,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 0,9 |
| Interceptions | 3 | 0,3 |
| Clearances | 9 | 0,8 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 68 | 6,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 1,2 |
| Fouled | 13 | 1,2 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 2 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 133 | 12,3 |
| Duels won | 48 | 4,4 |
| Duels won % | 36,1 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 29,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 714 | 66,0 |
| Pass accuracy | 82,2 | – |
| Key passes | 39 | 3,6 |
| Chances created | 42 | 3,9 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 11 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Palmeiras | 0-0 | 20 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Santos vs Bahia | 1-1 | 20 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Santos | 1-2 | 3 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Cruzeiro | 2-1 | 74 | 1 | 0 | 5 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Santos | 2-3 | 83 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Mirassol | 1-1 | 29 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça da Liga | 24/25 |
Club Estudiantes de La Plata
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa Argentina | 2023 |

River Plate
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Trofeo de Campeones | 2021 |
| 1 | Liga Profesional Argentina | 2021 |
| 1 | Super Copa | 19/20 |
| 1 | Copa Argentina | 2019 |
