- Positie
- Left Midfielder
- Shirt
- 6
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €7m
Highest: €7m (1 jan 2023)- 1 jan 2019: Fluminense to Spartak Moskva, €7m
- 1 jan 2023: Spartak Moskva to Flamengo, €7m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 19
- Minutes 1.134
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 17 | 1,4 |
| On target | 5 | 0,4 |
| Off target | 6 | 0,5 |
| Accuracy | 29,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 35 | 2,8 |
| Blocks | 5 | 0,4 |
| Recoveries | 39 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 94 | 7,5 |
| Duels won | 50 | 4,0 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 15 | 1,2 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 633 | 50,2 |
| Pass accuracy | 88,3 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 19
- Minutes 1.134
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 17 | 1,4 |
| On target | 5 | 0,4 |
| Off target | 6 | 0,5 |
| Accuracy | 29,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 1,0 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 35 | 2,8 |
| Blocks | 5 | 0,4 |
| Recoveries | 39 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,2 |
| Fouled | 7 | 0,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 94 | 7,5 |
| Duels won | 50 | 4,0 |
| Duels won % | 53,2 | – |
| Aerials won | 15 | 1,2 |
| Aerials won % | 62,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 633 | 50,2 |
| Pass accuracy | 88,3 | – |
| Key passes | 11 | 0,9 |
| Chances created | 13 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 5 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 74 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Remo vs Flamengo | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Mirassol | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Flamengo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Flamengo | 1-5 | 69 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Vitória | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Flamengo | 0-4 | 68 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Carioca Série A | 2026 2025 2024 |
| 2 | CONMEBOL Libertadores | 2025 2022 |
| 2 | Copa do Brasil | 2024 2022 |
| 1 | Serie A | 2025 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2025 |
Londrina EC
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Primeira Liga | 2017 |