- Positie
- Left Back
- Shirt
- 92
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 168 cm
- Foot
- Left
- Country
- Burkina Faso
Transfer value: €10m
Highest: €10m (29 aug 2019)- 29 aug 2019: PSG to Monaco, €10m
Speler Stats
- Squawka Score 65%
- Appearances 11
- Minutes 869
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,2 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 28,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,4 |
| Interceptions | 9 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 1,6 |
| Blocks | 7 | 0,7 |
| Recoveries | 42 | 4,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,6 |
| Fouled | 4 | 0,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 97 | 10,1 |
| Duels won | 40 | 4,1 |
| Duels won % | 41,2 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 367 | 38,0 |
| Pass accuracy | 82,8 | – |
| Key passes | 13 | 1,4 |
| Chances created | 15 | 1,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 65%
- Appearances 11
- Minutes 869
- Doelpunten 0
- Assists 2
- Shooting Accuracy 29%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,7 |
| On target | 2 | 0,2 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | 28,6 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 13 | 1,4 |
| Interceptions | 9 | 0,9 |
| Clearances | 15 | 1,6 |
| Blocks | 7 | 0,7 |
| Recoveries | 42 | 4,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 15 | 1,6 |
| Fouled | 4 | 0,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 97 | 10,1 |
| Duels won | 40 | 4,1 |
| Duels won % | 41,2 | – |
| Aerials won | 5 | 0,5 |
| Aerials won % | 31,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 367 | 38,0 |
| Pass accuracy | 82,8 | – |
| Key passes | 13 | 1,4 |
| Chances created | 15 | 1,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar vs Utrecht | 4-2 | 37 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs Utrecht | 1-2 | 90 | 0 | 2 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Willem II | 3-1 | 68 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Eredivisie | Feyenoord vs Utrecht | 5-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Excelsior vs Utrecht | 1-2 | 89 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Go Ahead Eagles | 3-3 | 61 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PSV | 1-6 | 84 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs Utrecht | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs AZ | 1-4 | 80 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Trophée des Champions | 19/20 18/19 |
| 1 | Ligue 1 | 18/19 |
