- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 46
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Right
- Country
- Belgium
Transfer value: €5,5m
Highest: €5,5m (1 jul 2026)- 1 jul 2026: Westerlo to Auxerre, €5,5m
Speler Stats
- Squawka Score 63%
- Appearances 9
- Minutes 502
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 12 | 2,2 |
| Clearances | 7 | 1,3 |
| Blocks | 3 | 0,5 |
| Recoveries | 25 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,3 |
| Fouled | 4 | 0,7 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 42 | 7,5 |
| Duels won | 19 | 3,4 |
| Duels won % | 45,2 | – |
| Aerials won | 6 | 1,1 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 207 | 37,1 |
| Pass accuracy | 85,5 | – |
| Key passes | 3 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 63%
- Appearances 9
- Minutes 502
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 50%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 2 | 0,4 |
| On target | 1 | 0,2 |
| Off target | 1 | 0,2 |
| Accuracy | 50,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,7 |
| Interceptions | 12 | 2,2 |
| Clearances | 7 | 1,3 |
| Blocks | 3 | 0,5 |
| Recoveries | 25 | 4,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 1,3 |
| Fouled | 4 | 0,7 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 42 | 7,5 |
| Duels won | 19 | 3,4 |
| Duels won % | 45,2 | – |
| Aerials won | 6 | 1,1 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 207 | 37,1 |
| Pass accuracy | 85,5 | – |
| Key passes | 3 | 0,5 |
| Chances created | 3 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Strasbourg vs Auxerre | 5-1 | 27 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Auxerre vs Le Mans | 1-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Le Havre vs Auxerre | 1-3 | 8 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Rennes vs Auxerre | 4-1 | 82 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Auxerre vs Brest | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Ligue 1 | Auxerre vs Nice | 1-0 | 82 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Olympique Lyonnais vs Auxerre | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Auxerre vs Angers SCO | 1-3 | 80 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Ligue 1 | Lens vs Auxerre | 5-2 | 87 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| First Division A | Westerlo vs Standard Liège | 1-2 | 78 | 0 | 0 | 0 | – | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
PSV Eindhoven Under 21
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Premier League International Cup | 22/23 |
