- Positie
- Striker
- Shirt
- 19
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 186 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €12m
Highest: €20m (10 aug 2023)- 1 sep 2020: Palmeiras to Basel, €6m
- 29 jan 2022: Basel to Fiorentina, €14m
- 10 aug 2023: Fiorentina to Benfica, €20m
- 8 jun 2025: Benfica to Botafogo, €12m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 27
- Minutes 2.130
- Doelpunten 7
- Assists 1
- Shooting Accuracy 41%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 7 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 63 | 2,7 |
| On target | 26 | 1,1 |
| Off target | 26 | 1,1 |
| Accuracy | 41,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,3 |
| Interceptions | 2 | 0,1 |
| Clearances | 25 | 1,1 |
| Blocks | 4 | 0,2 |
| Recoveries | 38 | 1,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 41 | 1,7 |
| Fouled | 30 | 1,3 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 311 | 13,1 |
| Duels won | 135 | 5,7 |
| Duels won % | 43,4 | – |
| Aerials won | 72 | 3,0 |
| Aerials won % | 45,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 353 | 14,9 |
| Pass accuracy | 70,8 | – |
| Key passes | 17 | 0,7 |
| Chances created | 18 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 27
- Minutes 2.130
- Doelpunten 7
- Assists 1
- Shooting Accuracy 41%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 7 | 0,3 |
| Left foot | 1 | 0,0 |
| Right foot | 6 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,2 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 63 | 2,7 |
| On target | 26 | 1,1 |
| Off target | 26 | 1,1 |
| Accuracy | 41,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 11,1 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,3 |
| Interceptions | 2 | 0,1 |
| Clearances | 25 | 1,1 |
| Blocks | 4 | 0,2 |
| Recoveries | 38 | 1,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 41 | 1,7 |
| Fouled | 30 | 1,3 |
| Yellows | 3 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 311 | 13,1 |
| Duels won | 135 | 5,7 |
| Duels won % | 43,4 | – |
| Aerials won | 72 | 3,0 |
| Aerials won % | 45,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 353 | 14,9 |
| Pass accuracy | 70,8 | – |
| Key passes | 17 | 0,7 |
| Chances created | 18 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Remo vs Botafogo | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Botafogo | 1-1 | 77 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 80 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Botafogo | 2-0 | 61 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Grêmio | 3-2 | 86 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Palmeiras | 0-0 | 73 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 77 | 0 | 0 | 6 | – | ||
| Serie A | Vitória vs Botafogo | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Fluminense | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 5 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Taça da Liga | 24/25 |
Ceará
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Cearense 1 | 2018 2017 |

