- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Both
- Country
- Germany
Transfer value: €710k
Highest: €1,5m (1 jul 2024)- 1 jul 2024: Greuther Fürth to Bayern München, €1,5m
- 13 aug 2026: Bayern München to Los Angeles, €710k
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 575
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 3,3 |
| On target | 9 | 1,4 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,5 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 2 | 0,3 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 31 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,6 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 6,7 |
| Duels won | 16 | 2,5 |
| Duels won % | 37,2 | – |
| Aerials won | 5 | 0,8 |
| Aerials won % | 41,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 186 | 29,1 |
| Pass accuracy | 80,6 | – |
| Key passes | 9 | 1,4 |
| Chances created | 9 | 1,4 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 575
- Doelpunten 1
- Assists 0
- Shooting Accuracy 43%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 1 | 0,2 |
| Left foot | 1 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 21 | 3,3 |
| On target | 9 | 1,4 |
| Off target | 6 | 0,9 |
| Accuracy | 42,9 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 4,8 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 3 | 0,5 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 2 | 0,3 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 31 | 4,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,6 |
| Fouled | 2 | 0,3 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 43 | 6,7 |
| Duels won | 16 | 2,5 |
| Duels won % | 37,2 | – |
| Aerials won | 5 | 0,8 |
| Aerials won % | 41,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 186 | 29,1 |
| Pass accuracy | 80,6 | – |
| Key passes | 9 | 1,4 |
| Chances created | 9 | 1,4 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MLS | Los Angeles vs Minnesota United | 1-3 | 73 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| MLS | Los Angeles vs LA Galaxy | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| MLS | New York City vs Los Angeles | 1-1 | 24 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Los Angeles vs Austin | 3-1 | 63 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| MLS | Los Angeles vs Vancouver Whitecaps | 1-1 | 86 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| MLS | Dallas vs Los Angeles | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | SJ Earthquakes vs Los Angeles | 2-2 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| MLS | Sporting KC vs Los Angeles | 3-1 | 67 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Los Angeles vs New York RB | 2-0 | 29 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| MLS | Real Salt Lake vs Los Angeles | 2-2 | 8 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Bundesliga | 20/21 |
| 1 | FIFA Intercontinental Cup | 2020 |

