- Positie
- Striker
- Shirt
- 11
- Leeftijd
- 22
- Hoogte
- 175 cm
- Foot
- Right
- Country
- Spain
Transfer value: €2m
Highest: €2m (1 jul 2026)- 1 jul 2026: Porto to Utrecht, €2m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 11
- Minutes 719
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 39%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 3 | 0,4 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 3,5 |
| On target | 11 | 1,4 |
| Off target | 10 | 1,3 |
| Accuracy | 39,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,9 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 1 | 0,1 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 26 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,1 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 68 | 8,5 |
| Duels won | 30 | 3,8 |
| Duels won % | 44,1 | – |
| Aerials won | 6 | 0,8 |
| Aerials won % | 54,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 195 | 24,4 |
| Pass accuracy | 79,0 | – |
| Key passes | 8 | 1,0 |
| Chances created | 8 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 66%
- Appearances 11
- Minutes 719
- Doelpunten 4
- Assists 0
- Shooting Accuracy 39%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,5 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 3 | 0,4 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 4 | 0,5 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 28 | 3,5 |
| On target | 11 | 1,4 |
| Off target | 10 | 1,3 |
| Accuracy | 39,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 14,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 7 | 0,9 |
| Interceptions | 2 | 0,3 |
| Clearances | 1 | 0,1 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 26 | 3,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 9 | 1,1 |
| Fouled | 5 | 0,6 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 68 | 8,5 |
| Duels won | 30 | 3,8 |
| Duels won % | 44,1 | – |
| Aerials won | 6 | 0,8 |
| Aerials won % | 54,5 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 195 | 24,4 |
| Pass accuracy | 79,0 | – |
| Key passes | 8 | 1,0 |
| Chances created | 8 | 1,0 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | Telstar vs Utrecht | 4-2 | 53 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PEC Zwolle | 1-1 | 74 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Eredivisie | Twente vs Utrecht | 1-2 | 76 | 2 | 0 | 4 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Willem II | 3-1 | 22 | 1 | 0 | 4 | – | ||
| Eredivisie | Feyenoord vs Utrecht | 5-0 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Excelsior vs Utrecht | 1-2 | 62 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs Go Ahead Eagles | 3-3 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs PSV | 1-6 | 61 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Eredivisie | Sparta Rotterdam vs Utrecht | 3-3 | 62 | 0 | 0 | 5 | – | ||
| Eredivisie | Utrecht vs AZ | 1-4 | 90 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Trofeo Joan Gamper | 2023 |
| 1 | Primera División | 22/23 |
Barcelona U19
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | División de Honor Juvenil | 21/22 |
