Andrew da Silva Ventura
- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 42
- Leeftijd
- 25
- Hoogte
- 189 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,5m
Highest: €1,5m (15 jan 2026)- 15 jan 2026: Gil Vicente to Flamengo, €1,5m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 17
- Minutes 1.496
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,1 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 13 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 142 | 8,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,1 |
| Fouled | 1 | 0,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 10 | 0,6 |
| Duels won | 10 | 0,6 |
| Duels won % | 100,0 | – |
| Aerials won | 8 | 0,5 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 510 | 30,7 |
| Pass accuracy | 68,0 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 43 | 2,6 |
| Goals conceded | 12 | 0,7 |
| Clean sheets | 8 | – |
| Penalties saved | 2 | 0,1 |
- Squawka Score 68%
- Appearances 17
- Minutes 1.496
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,1 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 13 | 0,8 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 142 | 8,5 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 1 | 0,1 |
| Fouled | 1 | 0,1 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 10 | 0,6 |
| Duels won | 10 | 0,6 |
| Duels won % | 100,0 | – |
| Aerials won | 8 | 0,5 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 510 | 30,7 |
| Pass accuracy | 68,0 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 43 | 2,6 |
| Goals conceded | 12 | 0,7 |
| Clean sheets | 8 | – |
| Penalties saved | 2 | 0,1 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Gil Vicente vs Sporting CP | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Arouca vs Gil Vicente | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Gil Vicente vs Rio Ave | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Casa Pia vs Gil Vicente | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Vitória Guimarães vs Gil Vicente | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Gil Vicente vs Tondela | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | AVS vs Gil Vicente | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Gil Vicente vs Santa Clara | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Alverca vs Gil Vicente | 0-4 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Primeira Liga | Gil Vicente vs Estrela | 2-0 | 56 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Carioca Série A | 2026 |
Brazil Under 23
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Pan American Games | 2023 |