- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 5
- Leeftijd
- 34
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €800k
Highest: €800k (1 jan 2018)- 1 jan 2018: Bayer Leverkusen to Salzburg, €800k
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 756
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,5 |
| Interceptions | 9 | 1,1 |
| Clearances | 41 | 4,9 |
| Blocks | 6 | 0,7 |
| Recoveries | 26 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 0,8 |
| Fouled | 11 | 1,3 |
| Yellows | 5 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 7,7 |
| Duels won | 43 | 5,1 |
| Duels won % | 66,2 | – |
| Aerials won | 24 | 2,9 |
| Aerials won % | 64,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 542 | 64,5 |
| Pass accuracy | 92,6 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 10
- Minutes 756
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 3 | 0,4 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,5 |
| Interceptions | 9 | 1,1 |
| Clearances | 41 | 4,9 |
| Blocks | 6 | 0,7 |
| Recoveries | 26 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 7 | 0,8 |
| Fouled | 11 | 1,3 |
| Yellows | 5 | 0,6 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 65 | 7,7 |
| Duels won | 43 | 5,1 |
| Duels won % | 66,2 | – |
| Aerials won | 24 | 2,9 |
| Aerials won % | 64,9 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 542 | 64,5 |
| Pass accuracy | 92,6 | – |
| Key passes | 2 | 0,2 |
| Chances created | 2 | 0,2 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Mirassol | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 21 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Athletico Paranaense | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Corinthians | 3-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Internacional | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Chapecoense vs Corinthians | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Cruzeiro vs Corinthians | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Corinthians | 0-1 | 15 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Copa do Brasil | 2025 |
| 1 | Paulista A1 | 2025 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Super Cup | 23/24 22/23 21/22 |
| 2 | KNVB Beker | 22/23 21/22 |
| 1 | Eredivisie | 23/24 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 6 | Bundesliga | 20/21 19/20 18/19 17/18 14/15 13/14 |
| 5 | Cup | 20/21 19/20 18/19 14/15 13/14 |
| 1 | The Atlantic Cup | 2019 |

