- Positie
- Striker
- Shirt
- 17
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 181 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €3,5m
Highest: €3,5m (5 mrt 2024)- 5 mrt 2024: Vitória Guimarães to São Paulo, €3,5m
Speler Stats
- Squawka Score 62%
- Appearances 16
- Minutes 467
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 63%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,5 |
| On target | 5 | 1,0 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 62,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 2 | 0,4 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 16 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 2,5 |
| Fouled | 10 | 1,9 |
| Yellows | 4 | 0,8 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 70 | 13,5 |
| Duels won | 23 | 4,4 |
| Duels won % | 32,9 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 23,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 113 | 21,8 |
| Pass accuracy | 76,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,6 |
| Chances created | 3 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 62%
- Appearances 16
- Minutes 467
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 63%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 8 | 1,5 |
| On target | 5 | 1,0 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 62,5 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 1 | 0,2 |
| Interceptions | 1 | 0,2 |
| Clearances | 2 | 0,4 |
| Blocks | 1 | 0,2 |
| Recoveries | 16 | 3,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 13 | 2,5 |
| Fouled | 10 | 1,9 |
| Yellows | 4 | 0,8 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 70 | 13,5 |
| Duels won | 23 | 4,4 |
| Duels won % | 32,9 | – |
| Aerials won | 7 | 1,4 |
| Aerials won % | 23,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 113 | 21,8 |
| Pass accuracy | 76,1 | – |
| Key passes | 3 | 0,6 |
| Chances created | 3 | 0,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | São Paulo vs Internacional | 1-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs São Paulo | 2-0 | 64 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs RB Bragantino | 2-1 | 35 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs São Paulo | 2-1 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs São Paulo | 1-1 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Athletico Paranaense | 1-2 | 26 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs São Paulo | 1-0 | 61 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs São Paulo | 2-1 | 77 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs São Paulo | 3-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vitória vs São Paulo | 2-0 | 66 | 0 | 0 | 2 | – |