- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 19
- Leeftijd
- 35
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Peru
Transfer value: €1m
Highest: €1m (1 jul 2011)- 1 jul 2011: Club Alianza Lima to Sporting CP, €1m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 1.120
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,7 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 6 | 0,5 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 1,2 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 16 | 1,3 |
| Blocks | 4 | 0,3 |
| Recoveries | 48 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 2,4 |
| Fouled | 10 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 112 | 9,0 |
| Duels won | 60 | 4,8 |
| Duels won % | 53,6 | – |
| Aerials won | 7 | 0,6 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 663 | 53,3 |
| Pass accuracy | 91,9 | – |
| Key passes | 6 | 0,5 |
| Chances created | 7 | 0,6 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 1.120
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,7 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 6 | 0,5 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 1,2 |
| Interceptions | 7 | 0,6 |
| Clearances | 16 | 1,3 |
| Blocks | 4 | 0,3 |
| Recoveries | 48 | 3,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 30 | 2,4 |
| Fouled | 10 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 3 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 112 | 9,0 |
| Duels won | 60 | 4,8 |
| Duels won % | 53,6 | – |
| Aerials won | 7 | 0,6 |
| Aerials won % | 63,6 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 663 | 53,3 |
| Pass accuracy | 91,9 | – |
| Key passes | 6 | 0,5 |
| Chances created | 7 | 0,6 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Corinthians vs Mirassol | 2-0 | 2 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 57 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 84 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 72 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 80 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 24 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Athletico Paranaense | 0-0 | 83 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Corinthians | 1-1 | 5 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Remo | 3-0 | 17 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Corinthians | 1-3 | 2 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Supercopa do Brasil | 2026 |
| 1 | Copa do Brasil | 2025 |
| 1 | Paulista A1 | 2025 |
Al Qadsiah
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | First Division League | 23/24 |
Al Hilal
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Saudi League | 21/22 20/21 19/20 |
| 2 | King's Cup | 22/23 19/20 |
| 2 | Super Cup | 21/22 18/19 |
| 2 | AFC Champions League Elite | 2021 2019 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Super Cup | 17/18 16/17 |
| 1 | Algarve Football Cup | 2017 |
| 1 | Taça de Portugal | 16/17 |
| 1 | Primeira Liga | 16/17 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 15/16 |
| 1 | Taça de Portugal | 14/15 |

