- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 29
- Leeftijd
- 29
- Hoogte
- 176 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €8,2m
Highest: €8,2m (2 jul 2023)- 8 jan 2020: Liverpool to Atlético Mineiro, €3,5m
- 2 jul 2023: Atlético Mineiro to Flamengo, €8,2m
Speler Stats
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 1.193
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,7 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,7 |
| Interceptions | 22 | 1,7 |
| Clearances | 16 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 55 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 1,7 |
| Fouled | 10 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 83 | 6,3 |
| Duels won | 41 | 3,1 |
| Duels won % | 49,4 | – |
| Aerials won | 7 | 0,5 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 910 | 68,7 |
| Pass accuracy | 89,2 | – |
| Key passes | 9 | 0,7 |
| Chances created | 10 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 23
- Minutes 1.193
- Doelpunten 0
- Assists 1
- Shooting Accuracy 33%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 0,7 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 2 | 0,2 |
| Accuracy | 33,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 9 | 0,7 |
| Interceptions | 22 | 1,7 |
| Clearances | 16 | 1,2 |
| Blocks | 2 | 0,2 |
| Recoveries | 55 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 23 | 1,7 |
| Fouled | 10 | 0,8 |
| Yellows | 4 | 0,3 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 83 | 6,3 |
| Duels won | 41 | 3,1 |
| Duels won % | 49,4 | – |
| Aerials won | 7 | 0,5 |
| Aerials won % | 53,8 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 910 | 68,7 |
| Pass accuracy | 89,2 | – |
| Key passes | 9 | 0,7 |
| Chances created | 10 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 23 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Corinthians | 4-1 | 33 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Chapecoense | 1-2 | 66 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Santos | 0-1 | 64 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Coritiba vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Cruzeiro | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Athletico Paranaense | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Corinthians | 1-1 | 13 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Corinthians vs Remo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Carioca Série A | 2025 2024 |
| 1 | Serie A | 2025 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2025 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2025 |
| 1 | Copa do Brasil | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Mineiro 1 | 2023 2022 2021 2020 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2022 |
| 1 | Copa do Brasil | 2021 |
| 1 | Serie A | 2021 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Veikkausliiga | 2015 |
