- Positie
- Centre Back
- Shirt
- 4
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 195 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €1,9m
Highest: €1,9m (6 jan 2026)- 6 jan 2026: Atlético Goianiense to RB Bragantino, €1,9m
Speler Stats
- Squawka Score 64%
- Appearances 25
- Minutes 1.802
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 13 | 0,7 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 8 | 0,4 |
| Accuracy | 23,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,8 |
| Interceptions | 42 | 2,1 |
| Clearances | 112 | 5,6 |
| Blocks | 13 | 0,7 |
| Recoveries | 74 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 36 | 1,8 |
| Fouled | 11 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 167 | 8,3 |
| Duels won | 87 | 4,4 |
| Duels won % | 52,1 | – |
| Aerials won | 47 | 2,4 |
| Aerials won % | 60,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 911 | 45,5 |
| Pass accuracy | 84,0 | – |
| Key passes | 5 | 0,3 |
| Chances created | 5 | 0,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 64%
- Appearances 25
- Minutes 1.802
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 23%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 13 | 0,7 |
| On target | 3 | 0,2 |
| Off target | 8 | 0,4 |
| Accuracy | 23,1 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 15 | 0,8 |
| Interceptions | 42 | 2,1 |
| Clearances | 112 | 5,6 |
| Blocks | 13 | 0,7 |
| Recoveries | 74 | 3,7 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 36 | 1,8 |
| Fouled | 11 | 0,6 |
| Yellows | 7 | 0,4 |
| Reds | 1 | 0,1 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 167 | 8,3 |
| Duels won | 87 | 4,4 |
| Duels won % | 52,1 | – |
| Aerials won | 47 | 2,4 |
| Aerials won % | 60,3 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 911 | 45,5 |
| Pass accuracy | 84,0 | – |
| Key passes | 5 | 0,3 |
| Chances created | 5 | 0,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | RB Bragantino vs Santos | 2-1 | 10 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Chapecoense | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs RB Bragantino | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs RB Bragantino | 1-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 45 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Bahia | 2-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Corinthians | 0-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | RB Bragantino vs Coritiba | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs RB Bragantino | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

Atlético Goianiense
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Goiano 1 | 2024 |
Fortaleza
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Cearense 1 | 2023 2022 2021 |
| 1 | Copa do Nordeste | 21/22 |