- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 5
- Leeftijd
- 23
- Hoogte
- 178 cm
- Foot
- Left
- Country
- Brazil
Transfer value: €6,5m
Highest: €9m (20 aug 2024)- 20 aug 2024: Fluminense to Al Ahli, €9m
- 30 jul 2025: Al Ahli to Atlético Mineiro, €6,5m
Speler Stats
- Squawka Score 71%
- Appearances 12
- Minutes 495
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 4 | 0,7 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 2,2 |
| Interceptions | 8 | 1,5 |
| Clearances | 5 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 23 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,5 |
| Fouled | 13 | 2,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 85 | 15,5 |
| Duels won | 48 | 8,7 |
| Duels won % | 56,5 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 361 | 65,6 |
| Pass accuracy | 91,4 | – |
| Key passes | 6 | 1,1 |
| Chances created | 6 | 1,1 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 71%
- Appearances 12
- Minutes 495
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 44%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,6 |
| On target | 4 | 0,7 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 44,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 12 | 2,2 |
| Interceptions | 8 | 1,5 |
| Clearances | 5 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 23 | 4,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 8 | 1,5 |
| Fouled | 13 | 2,4 |
| Yellows | 1 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 85 | 15,5 |
| Duels won | 48 | 8,7 |
| Duels won % | 56,5 | – |
| Aerials won | 1 | 0,2 |
| Aerials won % | 25,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 361 | 65,6 |
| Pass accuracy | 91,4 | – |
| Key passes | 6 | 1,1 |
| Chances created | 6 | 1,1 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Coritiba | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Santos | 2-1 | 82 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs RB Bragantino | 1-0 | 18 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Chapecoense | 1-1 | 58 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Atlético Mineiro | 2-0 | 70 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Vitória | 2-1 | 89 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Atlético Mineiro | 1-2 | 1 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Atlético Mineiro | 0-1 | 27 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Atlético Mineiro vs Botafogo | 1-1 | 41 | 0 | 0 | 1 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

Al Ahli
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | AFC Champions League Elite | 24/25 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 2 | Carioca Série A | 2023 2022 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2024 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2023 |
Brazil Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U20 | 2023 |
