- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Brazil
Transfer value: €4,2m
Highest: €4,2m (17 feb 2025)- 3 jan 2020: Atlético Mineiro to RB Bragantino, €3m
- 17 feb 2025: RB Bragantino to CSKA Moskva, €4,2m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 27
- Minutes 1.381
- Doelpunten 4
- Assists 5
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 40 | 2,6 |
| On target | 14 | 0,9 |
| Off target | 16 | 1,0 |
| Accuracy | 35,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,4 |
| Interceptions | 6 | 0,4 |
| Clearances | 16 | 1,0 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 44 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 31 | 2,0 |
| Fouled | 27 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 199 | 13,0 |
| Duels won | 69 | 4,5 |
| Duels won % | 34,7 | – |
| Aerials won | 30 | 2,0 |
| Aerials won % | 29,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 287 | 18,7 |
| Pass accuracy | 67,6 | – |
| Key passes | 7 | 0,5 |
| Chances created | 12 | 0,8 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 27
- Minutes 1.381
- Doelpunten 4
- Assists 5
- Shooting Accuracy 35%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,3 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,3 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,1 |
| Inside box | 4 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 40 | 2,6 |
| On target | 14 | 0,9 |
| Off target | 16 | 1,0 |
| Accuracy | 35,0 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 10,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 6 | 0,4 |
| Interceptions | 6 | 0,4 |
| Clearances | 16 | 1,0 |
| Blocks | 1 | 0,1 |
| Recoveries | 44 | 2,9 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 31 | 2,0 |
| Fouled | 27 | 1,8 |
| Yellows | 2 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 6 | 0,4 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 199 | 13,0 |
| Duels won | 69 | 4,5 |
| Duels won % | 34,7 | – |
| Aerials won | 30 | 2,0 |
| Aerials won % | 29,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 287 | 18,7 |
| Pass accuracy | 67,6 | – |
| Key passes | 7 | 0,5 |
| Chances created | 12 | 0,8 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Internacional vs Coritiba | 1-0 | 90 | 1 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Internacional | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 4 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Botafogo | 3-0 | 89 | 0 | 1 | 2 | – | ||
| Serie A | Mirassol vs Internacional | 2-0 | 45 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Internacional | 1-1 | 60 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Corinthians | 2-1 | 73 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Remo | 1-1 | 15 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Flamengo | 1-1 | 6 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Athletico Paranaense vs Internacional | 2-0 | 69 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Internacional vs Cruzeiro | 1-2 | 73 | 0 | 0 | 2 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Recopa Gaúcha | 2026 |

CSKA Moskva
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Cup | 25/26 |
| 1 | Cup | 24/25 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Baiano 1 | 2024 |
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Mineiro 1 | 2017 |
Brazil Under 17
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U17 | 2017 |
