- Positie
- Goalkeeper
- Shirt
- 1
- Leeftijd
- 31
- Hoogte
- 193 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €1,4m
Highest: €1,4m (1 feb 2017)- 10 jan 2015: CA Chacarita Juniors to Club Estudiantes de La Plata, €505k
- 1 feb 2017: Club Estudiantes de La Plata to CA Boca Juniors, €1,4m
Speler Stats
- Squawka Score 66%
- Appearances 33
- Minutes 2.970
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 19 | 0,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 239 | 7,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 0 | 0,0 |
| Fouled | 3 | 0,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 7 | 0,2 |
| Duels won | 7 | 0,2 |
| Duels won % | 100,0 | – |
| Aerials won | 4 | 0,1 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 849 | 25,7 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 89 | 2,7 |
| Goals conceded | 28 | 0,9 |
| Clean sheets | 14 | – |
| Penalties saved | 1 | 0,0 |
- Squawka Score 66%
- Appearances 33
- Minutes 2.970
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | – | – |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 0 | 0,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 19 | 0,6 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 239 | 7,2 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 0 | 0,0 |
| Fouled | 3 | 0,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 7 | 0,2 |
| Duels won | 7 | 0,2 |
| Duels won % | 100,0 | – |
| Aerials won | 4 | 0,1 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 849 | 25,7 |
| Pass accuracy | 79,3 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | – | – |
| Goalkeeping | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Saves | 89 | 2,7 |
| Goals conceded | 28 | 0,9 |
| Clean sheets | 14 | – |
| Penalties saved | 1 | 0,0 |
Next Match
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Atlético Mineiro | 3-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Bahia vs Flamengo | 0-3 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Fluminense | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Santos vs Flamengo | 2-2 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs RB Bragantino | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Corinthians | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Remo vs Flamengo | 0-1 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Mirassol | 2-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Flamengo vs Botafogo | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 3 | Carioca Série A | 2026 2025 2024 |
| 1 | Serie A | 2025 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2025 |
| 1 | Supercopa do Brasil | 2025 |
| 1 | Copa do Brasil | 2024 |
CA Boca Juniors
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 4 | Liga Profesional Argentina | 2022 20/21 17/18 16/17 |
| 1 | Torneos de Verano | 2022 |
| 1 | Copa Argentina | 2020 |
Argentina Under 20
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL U20 | 2015 |