
Millwall ontvangt Wrexham op The Den in een interessant duel tussen twee ploegen met promotieambities. De Lions begonnen het Championship seizoen met twee overtuigende zeges, maar kregen zaterdag een harde tik bij Southampton. Wrexham wacht na drie competitiewedstrijden nog op de eerste overwinning en reist dus met meer druk naar Zuid-Londen. waar je Millwall – Wrexham gratis kunt kijken? Via onderstaande gratis voetbal live stream.
Kijk gratis sport live streams bij Bet365
1 Log in of maak hier een account aan
2 Ga naar sport en kies een event of wedstrijd
3 Kijk gratis met een actief account
De uitslagen van de eerste weken maken Millwall tot de lichte favoriet, maar niet tot een onbetwistbare. De thuisploeg maakte zes doelpunten in drie competitieduels en heeft met Josh Coburn en Tairyk Arconte twee aanvallers in vorm. Wrexham heeft echter een ploeg die fysiek sterk is, altijd dreigend kan worden uit standaardsituaties en vorig seizoen al met 0-2 op The Den won.
-
1
Josh Coburn2 - 2Taïryk Arconte2
- 3Danny Imray1
- 4Luke Cundle1
- 5Mark Sykes1
- 6Kieffer Moore1
- 7Callum Doyle1
-
1
Kyrell Lisbie9 - 2Camiel Neghli8
- 3Josh Coburn8
- 4Kieffer Moore8
- 5Taïryk Arconte7
- 6Callum Doyle6
- 7Caleb Taylor5
- 8Danny Imray5
- 9Jenson Metcalfe5
- 10Sam Smith4
-
1
Oliver Rathbone6 - 2Camiel Neghli4
- 3George Thomason4
- 4Zak Sturge3
- 5Josh Coburn3
- 6Casper De Norre3
- 7Jenson Metcalfe3
- 8Lewis O'Brien3
- 9Mark Sykes3
- 10Kyrell Lisbie2
-
1
Jake Cooper1 - 2Camiel Neghli1
- 3Danny Imray1
- 4Jenson Metcalfe1
- 5Lewis O'Brien1
-
1
Camiel Neghli9 - 2Lewis O'Brien6
- 3Jenson Metcalfe5
- 4Mark Sykes5
- 5Josh Coburn4
- 6Nathan Broadhead4
- 7Oliver Rathbone4
- 8Callum Doyle4
- 9Zak Vyner3
- 10Jake Cooper2
-
1
Jake Cooper161 - 2Caleb Taylor161
- 3Lewis O'Brien148
- 4Casper De Norre145
- 5Callum Doyle137
- 6Zak Vyner119
- 7Benjamin Whiteman105
- 8Dominic Hyam101
- 9Camiel Neghli95
- 10Mark Sykes74
-
1
Nathan Broadhead4 - 2Kyrell Lisbie3
- 3Matty James2
- 4Ryan Longman2
- 5Danny Imray2
- 6Casper De Norre2
- 7Taïryk Arconte2
- 8Kieffer Moore2
- 9Callum Doyle2
- 10Bailey Cadamarteri1
-
1
Jake Cooper6 - 2Lewis O'Brien6
- 3Dominic Hyam5
- 4Zak Sturge4
- 5Caleb Taylor4
- 6Casper De Norre4
- 7Callum Doyle4
- 8Benjamin Whiteman3
- 9Mark Sykes3
- 10Jacques Ekomié2
- Lukas Jensen
- Ryan Leonard
- Femi Azeez
- Alfie Doughty
- Derek Mazou-Sacko
- Tristan Crama
- Mathis Servais
- Mihailo Ivanovic
- George Thomason
- Ben Sheaf
- Liberato Cacace
- Sebastian Revan
Waar je Millwall – Wrexham kunt kijken
Millwall – Wrexham is vanuit Nederland te kijken via de voetbal live stream van bet365. De stream zelf is kosteloos beschikbaar binnen een geschikt bet365 account, al kunnen locatie, accountstatus en de voorwaarden voor live streaming bepalen of de wedstrijd daadwerkelijk wordt aangeboden. Controleer daarom voor de aftrap in de app of op de website van bet365 of de stream voor jouw account zichtbaar is.
Live stream Millwall – Wrexham
Log in bij Bet365, open de sectie Voetbal en zoek Millwall – Wrexham bij de Championship wedstrijden. Wanneer het live symbool zichtbaar is, verschijnt de stream kort voor de aftrap. En kun je volledig gratis Championship kijken. Voor sommige accounts geldt dat er saldo op het account moet staan of dat er in de laatste 24 uur een weddenschap is geplaatst. Er gelden locatie- en leeftijdsvoorwaarden.
Populaire wedmarkten en winstkansen
Millwall is de marktleider voor een thuiszege. De beste gecontroleerde prijs is 2,25, tegenover 3,40 voor een gelijkspel en 3,20 voor Wrexham. Na correctie voor de bookmaker-marge vertaalt dat zich naar een winstkans van ongeveer 42% voor Millwall, 28% voor een remise en 30% voor Wrexham. De odds wijzen dus op een licht thuisvoordeel, niet op een eenzijdig duel.
De doelpuntenmarkten zijn minder eenduidig. Under 2.5 goals is met 1,91 relatief laag geprijsd, mede door de recente onderlinge duels: de twee Championship wedstrijden van vorig seizoen eindigden beide met 2-0. Tegelijkertijd kreeg Millwall vijf doelpunten tegen bij Southampton en heeft Wrexham in elk competitieduel van dit seizoen gescoord. Beide teams scoren blijft daardoor een reële optie.
De cijfers benadrukken de waarde van het thuisvoordeel. Millwall won vijf van de laatste tien competitiewedstrijden op eigen veld en hield in die reeks gemiddeld één tegendoelpunt per duel. Wrexham pakte vier zeges in de laatste tien uitduels, maar incasseerde daarin gemiddeld 1,40 goal. De bezoekers zijn daarom zeker niet kansloos, maar hebben een betere defensieve uitvoering nodig dan tegen Birmingham City.
Wedmarkten overzicht Millwall – Wrexham
Hieronder vind je een overzicht van tien populaire wedmarkten met recent gecontroleerde prijzen. Odds kunnen tot de aftrap wijzigen. Maak het kijken naar Millwall – Wrexham leuker met een klein betje.
| Wedmarkt | Tip | Odds |
|---|---|---|
| Winnaar | Millwall @ 2,25 | 2,25 |
| Over/Under 2.5 goals | Under 2.5 @ 1,91 | 1,91 |
| Beide teams scoren | Ja @ 1,70 | 1,70 |
| Draw No Bet | Millwall @ 1,55 | 1,55 |
| Aziatische handicap | Millwall -0.25 @ 1,87 | 1,87 |
| Totaal doelpunten | Over 2.5 @ 1,95 | 1,95 |
| Correcte score | Millwall 1-0 @ 7,50 | 7,50 |
| Correcte score | Gelijkspel 1-1 @ 6,00 | 6,00 |
| Anytime doelpuntenmaker | Josh Coburn @ 2,80 | 2,80 |
| Bet Builder | Millwall wint + Millwall wint de eerste helft + over 3.5 goals @ 8,50 | 8,50 |
Bookmakers wedden Millwall – Wrexham
Beste bets en voorspellingen
Deze selectie is uitsluitend informatief. Wedden brengt risico met zich mee en odds vormen geen garantie op een uitkomst.
| Tip | Odds | Bookmaker | Motivatie |
|---|---|---|---|
| Millwall Draw No Bet | 1,55 | BetMGM | Millwall won twee van de drie competitieduels en speelt op eigen veld. Bij een gelijkspel wordt de inzet terugbetaald, waardoor de kwetsbaarheid na de nederlaag bij Southampton beter wordt afgedekt. |
| Beide teams scoren: ja | 1,70 | TOTO | Wrexham scoorde in alle drie de competitieduels van dit seizoen. Millwall heeft met zes goals in drie wedstrijden voldoende aanvallend vermogen, maar hield na de openingsronde niet meer de nul. |
| Josh Coburn scoort anytime | 2,80 | TOTO | Coburn scoorde twee keer in zijn eerste drie competitiewedstrijden. Uit de Football MCP-data blijkt bovendien dat hij al acht doelpogingen en vijf schoten op doel noteerde. |
Tactische analyse en verwachte uitslag
Millwall combineert een fysieke basis met voorwaartse middenvelders die direct achter de spits kunnen aansluiten. In de vermoedelijke 4-3-3 is Coburn de afmaker, terwijl Arconte en Lisbie de breedte houden en naar binnen kunnen snijden. Met De Norre en Metcalfe op het middenveld wil Alex Neil controle houden over de tweede bal en snel druk zetten na balverlies. Vooral de flanken en standaardsituaties bieden Millwall kansen tegen een achterhoede die in drie competitieduels al vier goals toeliet.
Wrexham opereert waarschijnlijk vanuit een 3-4-2-1. Die formatie levert veel aanwezigheid op in het strafschopgebied, met Moore als aanspeelpunt en Windass en Rathbone tussen de linies. Imray en Ekomie moeten voor de diepgang vanaf de buitenkant zorgen. De sleutel voor Phil Parkinson ligt in het beschermen van het centrum. De bezoekers creëerden in de eerste wedstrijden voldoende momenten, maar waren achterin te makkelijk te bespelen. Een compact blok en directe counters zijn noodzakelijk om Millwall uit ritme te halen.
Verwachte uitslag
Millwall 2-1 Wrexham. Millwall heeft thuis meer stabiliteit getoond en beschikt met Coburn en Arconte over de scorende vorm die Wrexham vooralsnog mist. De bezoekers hebben genoeg kwaliteit om een doelpunt te maken, maar de thuisploeg heeft het voordeel in de duels en in de diepte van de selectie.
Millwall – Wrexham statistieken
De Football MCP-database bevestigt het verschil in seizoensstart. Millwall verzamelde zes punten uit drie Championship-duels en Wrexham twee. Over een langere reeks houdt Millwall beter balans tussen balbezit, schotvolume en defensieve zekerheid. Wrexham creëert wel kansen, maar geeft gemiddeld meer weg en moet vooral in het eigen strafschopgebied zorgvuldiger verdedigen.
| Statistiek | Millwall | Wrexham |
|---|---|---|
| Competitieduels 2026/27 | 3 | 3 |
| Punten 2026/27 | 6 | 2 |
| Overwinningen, gelijke spelen, nederlagen | 2, 0, 1 | 0, 2, 1 |
| Doelpunten voor 2026/27 | 6 | 3 |
| Doelpunten tegen 2026/27 | 5 | 4 |
| Clean sheets 2026/27 | 2 | 0 |
| Vorm laatste 10 competitieduels | 5 zeges, 3 remises, 2 nederlagen | 2 zeges, 4 remises, 4 nederlagen |
| Gemiddeld doelpunten voor, laatste 10 | 1,40 | 1,20 |
| Gemiddeld doelpunten tegen, laatste 10 | 0,90 | 1,80 |
| Gemiddeld balbezit, laatste 10 | 54,6% | 50,9% |
| Gemiddeld aantal schoten, laatste 10 | 14,6 | 11,7 |
| Gemiddeld aantal corners, laatste 10 | 6,9 | 5,2 |
De individuele data onderstrepen waarom Coburn een logische naam is in de doelpuntenmarkten. Hij kwam in drie competitieduels tot twee treffers, acht schoten en vijf schoten op doel. Arconte volgt met twee goals uit zeven pogingen. Bij Wrexham is Moore met één doelpunt, acht schoten en vier pogingen op doel de duidelijkste afmaker. Imray leverde een goal en een assist, terwijl O’Brien al één assist gaf.
Squawka Insight
De onderlinge cijfers zijn historisch in het voordeel van Wrexham, maar de meest recente twee Championship-duels waren volledig in evenwicht. Wrexham won in augustus 2025 met 0-2 op The Den, waarna Millwall in februari 2026 met exact dezelfde cijfers in Noord-Wales revanche nam. Beide ontmoetingen bleven onder 2.5 goals en beide keren hield de uitploeg de nul.
| Onderlinge balans, alle competities | Aantal |
|---|---|
| Zeges Millwall | 7 |
| Gelijke spelen | 11 |
| Zeges Wrexham | 10 |
| Datum | Wedstrijd | Uitslag | Competitie |
|---|---|---|---|
| 7 februari 2026 | Wrexham – Millwall | 0-2 | Championship |
| 30 augustus 2025 | Millwall – Wrexham | 0-2 | Championship |
Recente vorm Millwall
Millwall verloor zaterdag met 5-1 bij Southampton, maar zette daarvoor een sterke reeks neer. De ploeg won met 1-0 bij Cambridge United in de League Cup, met 3-0 van Norwich City en met 2-0 bij Bristol City. In de openingsronde van de beker tegen Queens Park Rangers eindigde de reguliere speeltijd in 1-1. Die vier resultaten tonen dat de nederlaag bij Southampton vooral als waarschuwing moet gelden en niet het hele beeld van de seizoensstart bepaalt.
Recente vorm Wrexham
Wrexham verloor op 28 augustus met 1-2 van Birmingham City. Daarvoor pakte het team remises tegen Watford en Cardiff City, allebei met 1-1. In de League Cup verloor Wrexham met 1-0 bij Middlesbrough. De ploeg van Parkinson is dus nog zonder zege in de competitie, maar heeft in de drie Championship-duels telkens gescoord. Dat maakt een defensief herstel én meer scherpte in de eindfase noodzakelijk.
De huidige vorm van zowel Millwall als Wrexham maakt het kijken naar deze wedstrijd erg interessant.
Millwall – Wrexham opstellingen
Millwall schakelde dit seizoen tussen een 4-2-3-1 en een 4-3-3, terwijl Wrexham de 3-4-2-1 als uitgangspunt houdt. Door blessures en de recente transfer van Joe Worrall blijven de definitieve keuzes tot vlak voor de aftrap onzeker. De onderstaande elftallen zijn daarom vermoedelijk.
Opstelling Millwall
Speelstijl: 4-3-3
Doel: Max Crocombe
Verdediging: Mark Sykes, Caleb Taylor, Jake Cooper, Zak Sturge
Middenveld: Camiel Neghli, Casper De Norre, Jenson Metcalfe
Aanval: Tairyk Arconte, Kyrell Lisbie, Josh Coburn
Opstelling Wrexham
Speelstijl: 3-4-2-1
Doel: Anthony Patterson
Verdediging: Zak Vyner, Dominic Hyam, Callum Doyle
Middenveld: Daniel Imray, Lewis O’Brien, Ben Whiteman, Jacques Ekomie
Aanval: Oliver Rathbone, Josh Windass, Kieffer Moore
Millwall moet rekening houden met de afwezigheid van onder anderen Lukas Jensen, Massimo Luongo, Mathis Servais, Femi Azeez en Mihailo Ivanović. Bij Wrexham ontbreken Ben Sheaf, Liberato Cacace en George Thomason. Windass keerde recent terug van een hamstringblessure en kan in de basis verschijnen. Joe Worrall is eveneens een optie na zijn recente komst.
Veelgestelde vragen
Wanneer wordt Millwall – Wrexham gespeeld?
Millwall en Wrexham spelen op woensdag 2 september 2026. De aftrap op The Den is om 20:45 uur Nederlandse tijd.
Waar kun je Millwall – Wrexham live kijken?
De wedstrijd is te bekijken via de voetbal live stream van bet365, wanneer die voor jouw locatie en account beschikbaar is. Controleer kort voor de aftrap of het live symbool bij de wedstrijd staat en houd rekening met de accountvoorwaarden voor live streaming.
Wie is de favoriet voor Millwall – Wrexham?
Millwall is de lichte favoriet. De beste gecontroleerde marktprijs voor de thuiszege is 2,25, tegenover 3,40 voor een gelijkspel en 3,20 voor een zege van Wrexham.
Wat is de voorspelling voor Millwall – Wrexham?
De voorspelde uitslag is 2-1 voor Millwall. De thuisploeg begon sterker aan de competitie en heeft meer scorend vermogen in de eerste weken, maar Wrexham heeft in ieder competitieduel gescoord.
Hoe presteerden Millwall en Wrexham in hun laatste onderlinge duels?
De twee recente Championship-duels eindigden beide in 0-2 voor de uitploeg. Wrexham won op The Den in augustus 2025, waarna Millwall in februari 2026 met dezelfde score won in Noord-Wales.
Zijn de opstellingen van Millwall en Wrexham al definitief?
Nee. De genoemde elftallen zijn vermoedelijke opstellingen op basis van het laatste teamnieuws, de recente selecties en de formaties uit de Football MCP-database. De definitieve opstellingen worden kort voor de aftrap bekendgemaakt.


