
Tom Iorpenda
- Positie
- Attacking Midfielder
- Shirt
- 16
- Leeftijd
- 21
- Hoogte
- –
- Foot
- –
- Country
- England
Transfer value: €875k
Highest: €875k (31 aug 2026)- 31 aug 2026: Huddersfield Town to Swansea City, €875k
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 51
- Minutes 4.028
- Doelpunten 3
- Assists 8
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 3 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 58 | 1,3 |
| On target | 23 | 0,5 |
| Off target | 12 | 0,3 |
| Accuracy | 39,7 | – |
| xG | 0,1 | 0,1 |
| Conversion | 5,2 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 79 | 1,8 |
| Interceptions | 19 | 0,4 |
| Clearances | 63 | 1,4 |
| Blocks | 9 | 0,2 |
| Recoveries | 207 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 76 | 1,7 |
| Fouled | 96 | 2,1 |
| Yellows | 6 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 690 | 15,4 |
| Duels won | 332 | 7,4 |
| Duels won % | 48,1 | – |
| Aerials won | 78 | 1,7 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.267 | 28,3 |
| Pass accuracy | 80,0 | – |
| Key passes | 34 | 0,8 |
| Chances created | 42 | 0,9 |
| xA | 0,1 | 0,0 |
- Squawka Score 68%
- Appearances 49
- Minutes 3.863
- Doelpunten 3
- Assists 8
- Shooting Accuracy 40%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,1 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 3 | 0,1 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 1 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 57 | 1,3 |
| On target | 23 | 0,5 |
| Off target | 11 | 0,3 |
| Accuracy | 40,4 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 5,3 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 72 | 1,7 |
| Interceptions | 19 | 0,4 |
| Clearances | 62 | 1,4 |
| Blocks | 8 | 0,2 |
| Recoveries | 196 | 4,6 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 72 | 1,7 |
| Fouled | 94 | 2,2 |
| Yellows | 6 | 0,1 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 7 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 660 | 15,4 |
| Duels won | 315 | 7,3 |
| Duels won % | 47,7 | – |
| Aerials won | 77 | 1,8 |
| Aerials won % | 49,7 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 1.187 | 27,7 |
| Pass accuracy | 79,7 | – |
| Key passes | 33 | 0,8 |
| Chances created | 41 | 1,0 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 67%
- Appearances 1
- Minutes 90
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 0%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 1 | 1,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 1 | 1,0 |
| Accuracy | 0,0 | – |
| xG | 0,1 | 0,1 |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 2 | 2,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 0 | 0,0 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 6 | 6,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 2,0 |
| Fouled | 2 | 2,0 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 19 | 19,0 |
| Duels won | 10 | 10,0 |
| Duels won % | 52,6 | – |
| Aerials won | 1 | 1,0 |
| Aerials won % | 100,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 49 | 49,0 |
| Pass accuracy | 83,7 | – |
| Key passes | 1 | 1,0 |
| Chances created | 1 | 1,0 |
| xA | 0,1 | 0,1 |
- Squawka Score –
- Appearances 1
- Minutes 75
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy –
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 0 | 0,0 |
| On target | 0 | 0,0 |
| Off target | 0 | 0,0 |
| Accuracy | – | – |
| xG | 0,0 | 0,0 |
| Conversion | – | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 5 | 6,0 |
| Interceptions | 0 | 0,0 |
| Clearances | 1 | 1,2 |
| Blocks | 1 | 1,2 |
| Recoveries | 5 | 6,0 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 2 | 2,4 |
| Fouled | 0 | 0,0 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 0 | 0,0 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 11 | 13,2 |
| Duels won | 7 | 8,4 |
| Duels won % | 63,6 | – |
| Aerials won | 0 | 0,0 |
| Aerials won % | – | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 31 | 37,2 |
| Pass accuracy | 87,1 | – |
| Key passes | 0 | 0,0 |
| Chances created | 0 | 0,0 |
| xA | 0,0 | 0,0 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Notts County vs Salford City | 3-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| League Two | Notts County vs Chesterfield | 0-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| League Two | Chesterfield vs Notts County | 0-1 | 90 | 0 | 1 | 0 | – | ||
| League Two | Notts County vs Bristol Rovers | 1-1 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| League Two | Colchester United vs Notts County | 0-1 | 90 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| League Two | Notts County vs Barnet | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| League Two | Cambridge United vs Notts County | 4-0 | 90 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| League Two | Notts County vs Newport County | 3-1 | 90 | 0 | 1 | 1 | – | ||
| League Two | Salford City vs Notts County | 2-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| League Two | Harrogate Town vs Notts County | 0-2 | 90 | 0 | 1 | 0 | – |