Squawka Score 68%
Positie Centre Back
Shirt 39
Leeftijd 35
Hoogte 188 cm
Foot Right
Country Grenada Speler Stats Seizoen 2026/27 2025/26 2024/25 2026 2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 Competitie Alle wedstrijden League Two League Cup Squawka Score 68% Appearances 15 Minutes 1.350 Doelpunten 1 Assists 0 Shooting Accuracy 33% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 1 0,1 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 1 0,1
Shooting Totaal Per 90 Schoten 9 0,6 On target 3 0,2 Off target 5 0,3 Accuracy 33,3 – xG – – Conversion 11,1 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 20 1,3 Interceptions 19 1,3 Clearances 111 7,4 Blocks 10 0,7 Recoveries 68 4,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 14 0,9 Fouled 10 0,7 Yellows 2 0,1 Reds 0 0,0 Offsides 2 0,1
Duels Totaal Per 90 Duels 135 9,0 Duels won 89 5,9 Duels won % 65,9 – Aerials won 48 3,2 Aerials won % 65,8 –
Passing Totaal Per 90 Passes 700 46,7 Pass accuracy 77,9 – Key passes 1 0,1 Chances created 1 0,1 xA – –
Squawka Score 68% Appearances 14 Minutes 1.260 Doelpunten 1 Assists 0 Shooting Accuracy 33% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 1 0,1 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 1 0,1
Shooting Totaal Per 90 Schoten 9 0,6 On target 3 0,2 Off target 5 0,4 Accuracy 33,3 – xG – – Conversion 11,1 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 20 1,4 Interceptions 18 1,3 Clearances 100 7,1 Blocks 10 0,7 Recoveries 66 4,7
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 14 1,0 Fouled 10 0,7 Yellows 2 0,1 Reds 0 0,0 Offsides 2 0,1
Duels Totaal Per 90 Duels 133 9,5 Duels won 88 6,3 Duels won % 66,2 – Aerials won 47 3,4 Aerials won % 66,2 –
Passing Totaal Per 90 Passes 660 47,1 Pass accuracy 78,3 – Key passes 1 0,1 Chances created 1 0,1 xA – –
Squawka Score 60% Appearances 1 Minutes 90 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy – Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 0 0,0 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy – – xG – – Conversion – –
Defending Totaal Per 90 Tackles 0 0,0 Interceptions 1 1,0 Clearances 11 11,0 Blocks 0 0,0 Recoveries 2 2,0
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 0 0,0 Fouled 0 0,0 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 2 2,0 Duels won 1 1,0 Duels won % 50,0 – Aerials won 1 1,0 Aerials won % 50,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 40 40,0 Pass accuracy 70,0 – Key passes 0 0,0 Chances created 0 0,0 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 31 okt League Two Shrewsbury Town vs Gillingham 1-2 90 0 0 0 – 59% 24 okt League Two Gillingham vs Grimsby Town 1-4 90 0 0 0 – 69% 20 okt League Two Gillingham vs Port Vale 1-1 90 0 0 0 – 70% 17 okt League Two Accrington Stanley vs Gillingham 3-1 90 0 0 2 – 67% 10 okt League Two Rotherham United vs Gillingham 1-4 90 0 0 1 – 63% 03 okt League Two Gillingham vs Newport County 0-0 90 0 0 0 – 71% 26 sep League Two York City vs Gillingham 3-0 90 0 0 0 – 63% 19 sep League Two Gillingham vs Bristol Rovers 3-0 90 0 0 0 – 67% 12 sep League Two Gillingham vs Tranmere Rovers 2-0 90 0 0 1 – 70% 05 sep League Two Rochdale vs Gillingham 1-4 90 1 0 2 – 83%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Career Trophies England · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 League Two 22/23
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy