Squawka Score 70%
Positie Striker
Shirt 38
Leeftijd 28
Hoogte 176 cm
Foot Right
Country Northern Ireland Speler Stats Seizoen 2026/27 2025/26 2024/25 2018/19 Competitie Alle wedstrijden League Two League Cup Squawka Score 70% Appearances 15 Minutes 1.187 Doelpunten 6 Assists 1 Shooting Accuracy 42% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 6 0,5 Left foot 0 0,0 Right foot 6 0,5 Headers 0 0,0 Straffen 2 0,2 Inside box 5 0,4
Shooting Totaal Per 90 Schoten 36 2,7 On target 15 1,1 Off target 12 0,9 Accuracy 41,7 – xG – – Conversion 16,7 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 5 0,4 Interceptions 3 0,2 Clearances 5 0,4 Blocks 1 0,1 Recoveries 35 2,7
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 15 1,1 Fouled 14 1,1 Yellows 3 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 5 0,4
Duels Totaal Per 90 Duels 110 8,3 Duels won 34 2,6 Duels won % 30,9 – Aerials won 6 0,5 Aerials won % 19,4 –
Passing Totaal Per 90 Passes 254 19,3 Pass accuracy 70,5 – Key passes 11 0,8 Chances created 12 0,9 xA – –
Squawka Score 70% Appearances 14 Minutes 1.120 Doelpunten 6 Assists 1 Shooting Accuracy 42% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 6 0,5 Left foot 0 0,0 Right foot 6 0,5 Headers 0 0,0 Straffen 2 0,2 Inside box 5 0,4
Shooting Totaal Per 90 Schoten 36 2,9 On target 15 1,2 Off target 12 1,0 Accuracy 41,7 – xG – – Conversion 16,7 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 5 0,4 Interceptions 3 0,2 Clearances 5 0,4 Blocks 1 0,1 Recoveries 33 2,7
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 13 1,0 Fouled 14 1,1 Yellows 3 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 4 0,3
Duels Totaal Per 90 Duels 103 8,3 Duels won 33 2,7 Duels won % 32,0 – Aerials won 6 0,5 Aerials won % 19,4 –
Passing Totaal Per 90 Passes 247 19,9 Pass accuracy 71,3 – Key passes 11 0,9 Chances created 12 1,0 xA – –
Squawka Score 51% Appearances 1 Minutes 67 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy – Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 0 0,0 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy – – xG – – Conversion – –
Defending Totaal Per 90 Tackles 0 0,0 Interceptions 0 0,0 Clearances 0 0,0 Blocks 0 0,0 Recoveries 2 2,7
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 2 2,7 Fouled 0 0,0 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 1 1,3
Duels Totaal Per 90 Duels 7 9,4 Duels won 1 1,3 Duels won % 14,3 – Aerials won 0 0,0 Aerials won % – –
Passing Totaal Per 90 Passes 7 9,4 Pass accuracy 42,9 – Key passes 0 0,0 Chances created 0 0,0 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 31 okt League Two Shrewsbury Town vs Gillingham 1-2 73 0 0 2 – 73% 24 okt League Two Gillingham vs Grimsby Town 1-4 90 1 0 4 – 78% 20 okt League Two Gillingham vs Port Vale 1-1 74 1 0 2 – 77% 17 okt League Two Accrington Stanley vs Gillingham 3-1 90 0 0 0 – 55% 10 okt League Two Rotherham United vs Gillingham 1-4 82 2 0 2 – 82% 03 okt League Two Gillingham vs Newport County 0-0 86 0 0 1 – 59% 26 sep League Two York City vs Gillingham 3-0 65 0 0 1 – 59% 19 sep League Two Gillingham vs Bristol Rovers 3-0 62 0 0 1 – 66% 12 sep League Two Gillingham vs Tranmere Rovers 2-0 82 1 1 2 – 85% 05 sep League Two Rochdale vs Gillingham 1-4 90 0 0 6 – 73%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Career Trophies CL Northern Ireland · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 Irish Cup 23/24
Northern Ireland · 2 trophies Won Competitie Seasons 2 County Antrim Shield 21/22 20/21
ST Republic of Ireland · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 Leinster Senior Cup 18/19
Crusaders Northern Ireland · 2 trophies Won Competitie Seasons 1 Irish Cup 18/19 1 County Antrim Shield 18/19
Northern Ireland · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 League Cup 2018
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy