Squawka Score 70%
Positie Centre Back
Shirt 3
Leeftijd 29
Hoogte 186 cm
Foot –
Country England Speler Stats Seizoen 2026/27 2025/26 2024/25 2023/24 2022/23 2021/22 2020/21 2019/20 2018/19 2017/18 2016/17 Competitie Alle wedstrijden League Two League Cup Squawka Score 70% Appearances 14 Minutes 1.238 Doelpunten 1 Assists 1 Shooting Accuracy 21% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 1 0,1 Straffen 0 0,0 Inside box 1 0,1
Shooting Totaal Per 90 Schoten 14 1,0 On target 3 0,2 Off target 5 0,4 Accuracy 21,4 – xG – – Conversion 7,1 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 15 1,1 Interceptions 16 1,2 Clearances 53 3,9 Blocks 2 0,2 Recoveries 71 5,2
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 18 1,3 Fouled 12 0,9 Yellows 2 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 148 10,8 Duels won 86 6,3 Duels won % 58,1 – Aerials won 44 3,2 Aerials won % 60,3 –
Passing Totaal Per 90 Passes 650 47,3 Pass accuracy 69,1 – Key passes 14 1,0 Chances created 15 1,1 xA – –
Squawka Score 70% Appearances 13 Minutes 1.160 Doelpunten 1 Assists 1 Shooting Accuracy 25% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 1 0,1 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 1 0,1 Straffen 0 0,0 Inside box 1 0,1
Shooting Totaal Per 90 Schoten 12 0,9 On target 3 0,2 Off target 5 0,4 Accuracy 25,0 – xG – – Conversion 8,3 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 12 0,9 Interceptions 16 1,2 Clearances 52 4,0 Blocks 2 0,2 Recoveries 68 5,3
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 17 1,3 Fouled 12 0,9 Yellows 2 0,2 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 140 10,9 Duels won 81 6,3 Duels won % 57,9 – Aerials won 42 3,3 Aerials won % 60,9 –
Passing Totaal Per 90 Passes 632 49,0 Pass accuracy 69,0 – Key passes 12 0,9 Chances created 13 1,0 xA – –
Squawka Score 63% Appearances 1 Minutes 78 Doelpunten 0 Assists 0 Shooting Accuracy 0% Doelpunten gescoord Totaal Per 90 Doelpunten 0 0,0 Left foot 0 0,0 Right foot 0 0,0 Headers 0 0,0 Straffen 0 0,0 Inside box 0 0,0
Shooting Totaal Per 90 Schoten 2 2,3 On target 0 0,0 Off target 0 0,0 Accuracy 0,0 – xG – – Conversion 0,0 –
Defending Totaal Per 90 Tackles 3 3,5 Interceptions 0 0,0 Clearances 1 1,2 Blocks 0 0,0 Recoveries 3 3,5
Discipline Totaal Per 90 Overtredingen 1 1,2 Fouled 0 0,0 Yellows 0 0,0 Reds 0 0,0 Offsides 0 0,0
Duels Totaal Per 90 Duels 8 9,2 Duels won 5 5,8 Duels won % 62,5 – Aerials won 2 2,3 Aerials won % 50,0 –
Passing Totaal Per 90 Passes 18 20,8 Pass accuracy 72,2 – Key passes 2 2,3 Chances created 2 2,3 xA – –
Upcoming Matches
Turn on JavaScript to see the upcoming matches.
Recent Matches Datum Competitie Match Result Mins Doelpunten Ast Schoten xG Squawka Score 31 okt League Two Colchester United vs Walsall 1-3 90 0 0 1 – 64% 24 okt League Two Northampton Town vs Colchester United 2-0 90 0 0 0 – 72% 20 okt League Two Chesterfield vs Colchester United 1-1 90 0 0 1 – 65% 17 okt League Two Colchester United vs Exeter City 0-0 90 0 0 1 – 73% 10 okt League Two Newport County vs Colchester United 1-0 90 0 0 1 – 65% 26 sep League Two Shrewsbury Town vs Colchester United 2-2 90 0 0 0 – 64% 19 sep League Two Colchester United vs Cheltenham Town 1-1 90 0 1 0 – 82% 12 sep League Two Colchester United vs Crewe Alexandra 1-1 90 0 0 3 – 68% 05 sep League Two Swindon Town vs Colchester United 3-1 80 0 0 1 – 65% 01 sep League Two Bristol Rovers vs Colchester United 2-0 90 0 0 2 – 69%
Comparison Matrix
Turn on JavaScript to see the comparison matrix.
Career Trophies England · 1 trophy Won Competitie Seasons 1 League Two 19/20
Wij gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat je de beste ervaring op onze website krijgt. Als je deze site blijft gebruiken, gaan we ervan uit dat je hiermee tevreden bent. Ok Privacy policy