- Positie
- Striker
- Shirt
- 9
- Leeftijd
- 26
- Hoogte
- 180 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €4,5m
Highest: €4,5m (21 jul 2023)- 21 jul 2023: Internazionale to River Plate, €4,5m
Speler Stats
- Squawka Score 73%
- Appearances 11
- Minutes 801
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 34%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 4,3 |
| On target | 13 | 1,5 |
| Off target | 11 | 1,2 |
| Accuracy | 34,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 7,9 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,5 |
| Interceptions | 4 | 0,5 |
| Clearances | 4 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 48 | 5,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 2,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 113 | 12,7 |
| Duels won | 52 | 5,8 |
| Duels won % | 46,0 | – |
| Aerials won | 11 | 1,2 |
| Aerials won % | 52,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 305 | 34,3 |
| Pass accuracy | 75,4 | – |
| Key passes | 19 | 2,1 |
| Chances created | 20 | 2,3 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 73%
- Appearances 11
- Minutes 801
- Doelpunten 3
- Assists 1
- Shooting Accuracy 34%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 3 | 0,3 |
| Left foot | 2 | 0,2 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 1 | 0,1 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 3 | 0,3 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 38 | 4,3 |
| On target | 13 | 1,5 |
| Off target | 11 | 1,2 |
| Accuracy | 34,2 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 7,9 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,5 |
| Interceptions | 4 | 0,5 |
| Clearances | 4 | 0,5 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 48 | 5,4 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 10 | 1,1 |
| Fouled | 21 | 2,4 |
| Yellows | 2 | 0,2 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 113 | 12,7 |
| Duels won | 52 | 5,8 |
| Duels won % | 46,0 | – |
| Aerials won | 11 | 1,2 |
| Aerials won % | 52,4 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 305 | 34,3 |
| Pass accuracy | 75,4 | – |
| Key passes | 19 | 2,1 |
| Chances created | 20 | 2,3 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Flamengo | 1-4 | 72 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 75 | 0 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Remo | 0-0 | 50 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 88 | 0 | 1 | 3 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Coritiba | 5-0 | 77 | 1 | 0 | 8 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Vasco da Gama | 1-2 | 90 | 1 | 0 | 3 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Cruzeiro | 3-1 | 79 | 0 | 0 | 7 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 25 | 1 | 0 | 3 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies

River Plate
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Super Copa | 2024 |
| 1 | Trofeo de Campeones | 2023 |
| 1 | Liga Profesional Argentina | 2023 |
Internazionale U19
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Campionato Primavera 1 | 17/18 |
| 1 | Youth Viareggio Cup | 2018 |
| 1 | Super Cup Primavera | 17/18 |
