- Positie
- Defensive Midfielder
- Shirt
- 5
- Leeftijd
- 27
- Hoogte
- 182 cm
- Foot
- Right
- Country
- Argentina
Transfer value: €6,1m
Highest: €6,1m (12 aug 2026)- 12 feb 2021: River Plate to Atlanta United, €5m
- 12 aug 2026: Racing Club to Vasco da Gama, €6,1m
Speler Stats
- Squawka Score 68%
- Appearances 10
- Minutes 742
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,9 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 1,2 |
| Interceptions | 24 | 2,9 |
| Clearances | 34 | 4,1 |
| Blocks | 3 | 0,4 |
| Recoveries | 34 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 2,7 |
| Fouled | 1 | 0,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 90 | 10,9 |
| Duels won | 46 | 5,6 |
| Duels won % | 51,1 | – |
| Aerials won | 26 | 3,2 |
| Aerials won % | 65,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 506 | 61,4 |
| Pass accuracy | 85,6 | – |
| Key passes | 4 | 0,5 |
| Chances created | 4 | 0,5 |
| xA | – | – |
- Squawka Score 68%
- Appearances 10
- Minutes 742
- Doelpunten 0
- Assists 0
- Shooting Accuracy 14%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 0 | 0,0 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 0 | 0,0 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 0 | 0,0 |
| Inside box | 0 | 0,0 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 7 | 0,9 |
| On target | 1 | 0,1 |
| Off target | 4 | 0,5 |
| Accuracy | 14,3 | – |
| xG | – | – |
| Conversion | 0,0 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 10 | 1,2 |
| Interceptions | 24 | 2,9 |
| Clearances | 34 | 4,1 |
| Blocks | 3 | 0,4 |
| Recoveries | 34 | 4,1 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 22 | 2,7 |
| Fouled | 1 | 0,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,1 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 90 | 10,9 |
| Duels won | 46 | 5,6 |
| Duels won % | 51,1 | – |
| Aerials won | 26 | 3,2 |
| Aerials won % | 65,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 506 | 61,4 |
| Pass accuracy | 85,6 | – |
| Key passes | 4 | 0,5 |
| Chances created | 4 | 0,5 |
| xA | – | – |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Vasco da Gama vs Corinthians | 3-2 | 67 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | São Paulo vs Vasco da Gama | 1-0 | 74 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Remo | 0-0 | 10 | 0 | 0 | 0 | – | ||
| Serie A | Botafogo vs Vasco da Gama | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Coritiba | 5-0 | 76 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Grêmio vs Vasco da Gama | 1-2 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Fluminense vs Vasco da Gama | 1-0 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Cruzeiro | 3-1 | 79 | 0 | 0 | 2 | – | ||
| Serie A | Palmeiras vs Vasco da Gama | 4-1 | 90 | 0 | 0 | 1 | – | ||
| Serie A | Vasco da Gama vs Santos | 0-3 | 76 | 0 | 0 | 0 | – |
Comparison Matrix
Career Trophies
Racing Club
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2025 |
| 1 | CONMEBOL Sudamericana | 2024 |

River Plate
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Copa Argentina | 2019 |
| 1 | CONMEBOL Recopa | 2019 |
| 1 | CONMEBOL Libertadores | 2018 |
