- Positie
- Central Midfielder
- Shirt
- 8
- Leeftijd
- 28
- Hoogte
- 179 cm
- Foot
- Right
- Country
- Denmark
Transfer value: €1,7m
Highest: €1,7m (6 jul 2025)- 6 jul 2025: Mjällby AIF to Nordsjælland, €1,7m
Speler Stats
- Squawka Score 76%
- Appearances 8
- Minutes 425
- Doelpunten 4
- Assists 2
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,9 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,9 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,2 |
| Inside box | 2 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 5 | 1,1 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | 1,9 | 0,4 |
| Conversion | 44,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 3 | 0,6 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 25 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,9 |
| Fouled | 10 | 2,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 32 | 6,8 |
| Duels won | 17 | 3,6 |
| Duels won % | 53,1 | – |
| Aerials won | 2 | 0,4 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 336 | 71,2 |
| Pass accuracy | 87,5 | – |
| Key passes | 7 | 1,5 |
| Chances created | 9 | 1,9 |
| xA | 0,8 | 0,2 |
- Squawka Score 76%
- Appearances 8
- Minutes 425
- Doelpunten 4
- Assists 2
- Shooting Accuracy 56%
| Doelpunten gescoord | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Doelpunten | 4 | 0,9 |
| Left foot | 0 | 0,0 |
| Right foot | 4 | 0,9 |
| Headers | 0 | 0,0 |
| Straffen | 1 | 0,2 |
| Inside box | 2 | 0,4 |
| Shooting | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Schoten | 9 | 1,9 |
| On target | 5 | 1,1 |
| Off target | 2 | 0,4 |
| Accuracy | 55,6 | – |
| xG | 1,9 | 0,4 |
| Conversion | 44,4 | – |
| Defending | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Tackles | 4 | 0,9 |
| Interceptions | 3 | 0,6 |
| Clearances | 4 | 0,9 |
| Blocks | 0 | 0,0 |
| Recoveries | 25 | 5,3 |
| Discipline | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Overtredingen | 4 | 0,9 |
| Fouled | 10 | 2,1 |
| Yellows | 0 | 0,0 |
| Reds | 0 | 0,0 |
| Offsides | 1 | 0,2 |
| Duels | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Duels | 32 | 6,8 |
| Duels won | 17 | 3,6 |
| Duels won % | 53,1 | – |
| Aerials won | 2 | 0,4 |
| Aerials won % | 50,0 | – |
| Passing | Totaal | Per 90 |
|---|---|---|
| Passes | 336 | 71,2 |
| Pass accuracy | 87,5 | – |
| Key passes | 7 | 1,5 |
| Chances created | 9 | 1,9 |
| xA | 0,8 | 0,2 |
Next Match
Odds Boosts
18+ | T&C's Apply | begambleaware.org
Upcoming Matches
Recent Matches
| Datum | Competitie | Match | Result | Mins | Doelpunten | Ast | Schoten | xG | Squawka Score |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Conference League | Nordsjælland vs CSKA Sofia | 2-2 | 62 | 0 | 0 | 1 | 0,04 | ||
| UEFA Conference League | Hearts vs Nordsjælland | 1-1 | 26 | 1 | 0 | 1 | 0,07 | ||
| UEFA Conference League | St. Gallen vs Nordsjælland | 2-3 | 66 | 0 | 1 | 1 | 0,10 | ||
| UEFA Conference League | Nordsjælland vs St. Gallen | 1-0 | 71 | 1 | 0 | 1 | 0,06 | ||
| UEFA Conference League | Nordsjælland vs Valur | 5-0 | 60 | 0 | 0 | 1 | 0,21 | ||
| UEFA Conference League | Valur vs Nordsjælland | 0-2 | 23 | 1 | 0 | 2 | 0,82 | ||
| UEFA Conference League | Nordsjælland vs GAIS | 6-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 0,59 | ||
| UEFA Conference League | GAIS vs Nordsjælland | 1-0 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0,00 |
Comparison Matrix
Career Trophies
| Won | Competitie | Seasons |
|---|---|---|
| 1 | Superliga | 16/17 |
| 1 | DBU Pokalen | 16/17 |
